Stěhovací kolečka pod nábytek

Pro komplexní přestěhování vaší domácnosti nebo firmy volejte naše Superstěhováky. Při stěhování používáme stěhovací kolečka pod nábytek a další stěhovací techniku.

Stěhovací kolečka pod nábytek

Chcete přestěhovat bez starostí svůj byt nebo firmu? Objednejte si naší profi stěhovací firmu SuperStěhovák. Jsme statní stěhováci, specializující se na stěhování skladů, komerčních prostor, garáží, dílen, hotelů a jiných nebytových prostor. Pro stěhování používáme stěhovací kolečka pod nábytek a další profesionální techniku.

Proč používáme stěhovací kolečka pod nábytek

Hledáte kvalifikovanou stěhovací firmu, která nabízí komplexní služby v oblasti stěhování? Obraťte se na nás! Jsme tým zkušených Superstěhováků. Jsme z Prahy a pomůžeme vám při stěhování nebo při převozu nového nábytku, vysloužilých spotřebičů do sběrného dvora, vyklízením pozůstalosti, půd, sklepů a jiných prostor.

Stěhování se věnujeme již mnoho let. Jsme zkušený tým. Práce nás baví a přistupujeme k ní zodpovědně. Pravidelně své zaměstnance školíme, učíme je správně používat stěhovací techniku, jako jsou stěhovací kolečka, rudlík, stěhovací popruhy apod. S námi máte naprostou jistotu, že vaše cenné věci převezeme na místo určení v pořádku a včas. Stěhovací kolečka pod nábytek jsou naší hlavní stěhovací technikou. Díky kvalitním kolečkům hravě zdoláme i nerovný terén a můžeme přestěhovat nábytek na měkkých podlahách, které jsou náchylné k poškození či poškrábání.

Stěhovací kolečka pod nábytek využijete i vy

Stěhovací kolečka pod nábytek umožňují jednoduché přemístění těžkých břemen. Jednoduše s nimi dovezeme nábytek z bytu k výtahu a následně od vchodových dveří až do stěhovacího auta. Stěhovací kolečka doporučujeme zakoupit všem našim klientům. Hodit se budou v malé garsonce i ve velkém rodinném domě. Zkrátka všude tam, kde jsou těžké skříně, které se čas od času musí přemístit, třeba z důvodu malování. My ze Superstěhováku používáme stěhovací kolečka pod nábytek každý den a usnadní nám mnoho práce i fyzické námahy.

Jak probíhá práce se stěhovacími kolečky pod nábytek

Stěhování s naší firmou nebylo nikdy snazší. Pomůžeme vám se stěhováním od začátku do konce. Jak probíhá spolupráce? Na místo přijedou naši profesionální stěhováci, kteří pečlivě připraví nábytek na přestěhování, zabalí vše tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a nakonec začneme s transportem. Jsme zkušení, proto se nebojíme přestěhovat i historicky cenné předměty, jako jsou například masivní skříně, obrazy, těžké klavíry, křehké sochy či vázy. Pracujeme s maximální obezřetností a pro případ nehody jsme jištěni pojistkou, garantující plnění v maximální výši.

Stěhovací kolečka pod nábytek a jejich výhody

  • rychlá a snadná aplikace pod nábytek a další věci
  • jednoduché přemístění i těžkého nábytku
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Objednejte si stěhování ještě dnes

Chystáte se přestěhovat do nového města v České republice nebo se stěhujete do zahraničí? Nedělejte si zbytečné starosti s tím, kterou trasu vybrat, jak všechny věci dobře zabalit a co všechno zařídit v průběhu samotného stěhování. Obraťte se na nás a využijte našich služeb stěhování. Zajistíme veškeré náležitosti spojené s transportem vašich věcí. Vy si můžete užívat chvíle v novém prostředí a vymyslet vhodná místa pro rozmístění nábytku, který naši

Superstěhováci odnesou na místo určení. Objednejte si nás na telefonním čísle nebo nás kontaktujte vyplněným formulářem.