Stěhovací sada

Objednejte si stěhování v Praze nebo kamkoli po celé České republice nebo do zahraničí. Jsme firma Superstěhovák a ke stěhování používáme stěhovací pomůcky, včetně stěhovacích sad.

Proč právě stěhovací sada

Potřebujete odvést nový nábytek z obchodního domu nebo chcete pomoci přestěhovat domácnost či firmu? Obraťte se na naše Superstěhováky, kteří ke stěhování používají kvalitní stěhovací pomůcky. Naše oblíbená stěhovací sada nám umožňuje jednoduché přestěhování těžkých břemen ze špatně přístupných míst i z vysokých pater činžovních domů bez výtahu.

Stěhovací sada je hlavní součástí naší výbavy

Hledáte profesionální stěhovací firmu, zajišťující komplexní servis v oblasti stěhování? Obraťte se na naše profesionály, kteří vám pomohou odvést velké předměty, přestěhovat byt, firmu nebo sklady. Specializujeme se rovněž na přestěhování skladů, chat, chalup, vystěhování půd, sklepů a jiných prostor.

Proč se obrátit na naše statné stěhováky? Protože vám pomůžeme bez starostí a fyzické námahy přestěhovat celou domácnost i firmu. Pokud si nevíte rady, jak vystěhovat starý nepotřebný

nábytek z půdy, odkud je těžký přístup nebo jak bezpečně zabalit své drobnosti i cenný nábytek, pomoc nabízí náš Superstěhovák. Pro stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, jako jsou stěhovací pásy, rudlíky nebo stěhovací lišty. Stěhovací sada je naší nepostradatelnou pomůckou, abychom zvládli přestěhovat i klavír či piano. Na trhu působíme mnoho let, proto si poradíme i v těžkých situacích.

Stěhovací sada a její výhody

  • bez zbytečně vynaložené energie přemístíte i těžká břemena
  • jednoduchým způsobem budete moci manévrovat i s velkými skříněmi
  • v sadě najdete vše potřebné pro stěhování
  • s použitím sady na stěhování nábytku nehrozí zdravotní rizika při zvedání těžkých břemen

Sada na stěhování nábytku se hodí vždy a všude

Našim zákazníkům doporučujeme zakoupení stěhovací sady do domácnosti, ať už vlastníte malou garsonku nebo velký dům s prostornou dílnou. Sada na stěhování je důležitým doplňkem všude tam, kde jsou skříně a další těžké předměty. Najde uplatnění pro stěhování nábytku, domácích elektrospotřebičů nebo dalších těžkých břemen při malování nebo přestěhování interiéru.

Sada na stěhování disponuje vším potřebným pro stěhování a díky těmto doplňkům snadno přemístíme i masivní nábytek, bez zbytečně vynaložené energie navíc. Pro přenášení těžkých břemen používáme výhradně kvalitní profesionální sady na stěhování nábytku, aby nedošlo k mechanickému poškození stěhovaných věcí. Pro použití stěhovacích sad jsme odborně proškoleni, proto garantujeme maximální bezpečí stěhovaných věcí. V případě nehody nás jistí kvalitní pojistka, díky které garantujeme náhradu vzniklé škody v plné výši.

Objednejte si stěhování ještě dnes

Naši Superstěhováci pracují non-stop sedm dní v týdnu, včetně víkendů a svátků. Jsme nepřetržitě na telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré naše služby. Kontaktovat nás můžete rovněž přes internetové stránky prostřednictvím kontaktního formuláře.

Ke stěhování používáme profesionální vybavení, vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Můžeme stěhovat v týmu nebo k vám může přijet jeden náš profesionální stěhovák. Počet stěhováků a typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky.