Stěhování pianin

Jsme specializovaná stěhovací firma Superstěhovák s působením po celé Praze, České republice i v zahraničí. Naším hlavním cílem je stěhování pianin, klavírů a dalších těžkých předmětů.

Stěhování pianin

Stěhování pianin vyžaduje zručnost, zodpovědnost a především zkušenost. Naše profesionální pražská stěhovací firma Superstěhovák se specializuje na odborné stěhování pianin, klavírů, křídel a dalších těžkých předmětů.

Stěhování pianin od Superstěhováků

Hledáte profesionální stěhovací firmu, která by vám pomohla přestěhovat piano? Pa vám doporučujeme, obrátit se na náš tým profesionálních stěhováků. Objednejte si naše služby stěhování pianin. Naši statní stěhováci se postarají o bezpečné a šetrné přestěhování piana různých tvarů a velikostí i ze špatně dostupných míst nebo z vysokopodlažních budov bez výtahu na dané místo tak, aby nedošlo k žádné havárii. Jsme stěhovací firma Superstěhovák s dlouholetou tradicí, která zaručuje komplexní stěhovací služby.

Stěhování pianin s tradicí

Především stěhování drahých pianin je pro každého stěhováka náročnou disciplinou, která nesmí být podceňována. Tento nelehký úkol zvládne náš tým proškolených stěhováků na jedničku. Specializujeme se na stěhování pianin už dlouhé roky a naše zkušenosti nám umožňují přestěhování klavírů i na špatně přístupná místa. Proto jsme schopni realizovat stěhování piana na kterékoli místo.

Stěhování pianin nebylo nikdy jednodušší

Pro přestěhování pianin, historicky cenného nábytku, křehkých soch a dalšího vybavení, jsme odborně proškolení. Při stěhování nás jistí kvalitní pojistka, která nám umožní v případě nehody pokrytí veškerých nákladů. Jsme odborná stěhovací firma, která vám nabídne stoprocentní garanci za poskytnuté služby. Stěhování realizujeme pro všechny naše zákazníky tak, aby nedošlo k jakémukoli poškození nástroje.

Stěhování pianin a jeho výhody

  • máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním pianin
  • garantujeme stěhování pian bez poškození
  • piana stěhujeme na místa, kam to konkurence neumí
  • stěhování provádíme kvalitní stěhovací technikou
  • vlastníme stěhovací vozy i dodávky
  • stěhování probíhá pouze našimi zkušenými zaměstnanci
  • pojištění piana garantujeme po celou dobu stěhování

Objednejte si stěhování pianin

Čeká vás stěhování galerie, nebo stěhujete svou domácnost, ve které máte drahé či historicky cenné piano? Svěřte stěhování do rukou našich odborníků. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti stěhování domácnosti a stěhování pianin.

Jsme profesionální stěhovací firma Superstěhovák a nabízíme stěhování od A do Z. Před realizací náš specialista navrhne stěhovací plán, podle kterého se následně držíme. Vybereme nejlepší cestu pro přepravu vašich věcí, zajistíme zabalení nábytku, drobností i piana a následně převezeme a vystěhujeme na místo, kam si přejete.

Objednejte si ještě dnes stěhování pianin a dalších věcí od našich zkušených Superstěhováků. Objednat si nás můžete telefonicky nebo kontaktním formulářem. Pracujeme sedm dní v týdnu včetně víkendů a svátků a nabízíme nadstandardní služby v ceně stěhování.