Dokonalé zabezpečení našeho bytu zajistí prazskyzamecnik.cz

Kvalita našeho bydlení se také odvíjí od spolehlivého zabezpečení našeho domu či bytu. Máme tím na mysli kvalitní zámek u dveří, který může ochránit nejen náš majetek, ale ztíží také práci nevítaných hostů. K tomu všemu je ovšem zapotřebí ale odborná a profesionální pomoc zámečníků, prazskyzamecnik.cz, protože neodbornost může způsobit trvalé poškození nejen zámku, ale i vchodových dveří. Ve finále by nás taková oprava přišla daleko dráž.

Pro bezpečný domov, prazskyzamecnik.cz

Nejen vchodové dveře našeho bytu si žádají odbornou instalaci kvalitního zámku, ale i naše chalupy a to zejména v případě, že jsou opuštěné. Většinou jsou terčem zlodějů po skončení letních prázdnin a tak bychom určitě neměli zapomínat na to, že jsou i dveře u naší chalupy nebo letního sídla vhodné k instalaci zabezpečovacího zařízení. Je to určitá investice, ale z praxe víme, že jde o investici, která se nám jistě vrátí v podobě chráněného majetku.

Také senioři jsou zejména v posledních letech terčem zlodějů a i tady je určitě na místě, pořídit si kvalitní zámek s jednoduchou ovladatelností. Mnoho odborníků, prazskyzamecnik.cz, doporučuje zakoupit kombinovaný zámek v předních dveřích. Odvrtání takového mechanismu je mnohem obtížnější.

zámečnictví Praha

Co si počít, když se nám zabouchnou dveře

Mnozí z nás se jistě ocitli již v situaci, kdy se nám zabouchly dveře a my jsme se najednou ocitli na chodbě panelového domu jen ve spodním prádle. Tato trapná a nepříjemná situace jistě neunikne zvědavým sousedům a tak bychom strašně chtěli najít rychlé řešení. Pokud nemáme náhradní klíče u svých příbuzných nebo u spolehlivého souseda, jediným řešením je zavolat na tuto práci odbornou firmu. Nemusíme mít strach, že bychom čekali na vysvobození do nekonečna. Zámečnické firmy nabízejí své služby 7 dní v týdnu/ 24 hodin a to včetně svátků a víkendů. Mnozí mohou namítat, že si poradí i bez zámečníků, ale v případě, že máme dveře opatřeny bezpečnostním zámkem, situace nebude jednoduchá. Navíc se může stát, že zámek trvale poškodíme a dveře rovněž. Pak bychom stejně museli zámečníky, prazskyzamecnik.cz, povolat.

Druhy zámků ke vchodovým dveří

Dveřní zámky dělíme do několika bezpečnostních kategorií. První třída patří mezi nejjednodušší mechanismy a zloději nemají příliš moc práce s jejich otevřením. Tyto zámky můžeme najít třeba v kůlnách, u branky nebo ve sklepě. Druhá třída vyniká o něco větší bezpečnostní, ale pořád má zloděj asi 3 minuty k tomu, aby zámek zdolal. Třetí a čtvrtá třída patří k těm nejlepším a nejbezpečnějším. Do zvláštní kategorie pak řadíme i zámky, které mají strategický význam, jako jsou elektrárny, banky a podobně.

Jaká je cena za zámečnické služby?

Mnohé z nás jistě bude zajímat cena za takové služby. Zde musíme podotknout, že každá cena a služby v této sekci je individuální a ne každá firma má stejné ceny, jako ta první. Můžeme se samozřejmě zeptat hned na začátku samotných prací, v jaké cenové relaci určité firmy, prazskyzamecnik.cz, služby jsou.

Služby zámečnických firem mimo jiné také obsahují odborné a profesionální poradenství v této oblasti, instalaci dveřních mechanismů, záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky aj.