Malíři natěrači v Praze a blízkém okolí

Pražská firma malíři natěrači působí v Praze a jejím nejužším okolí do třiceti kilometrů. Specializujeme se na malování interiérů bytů, domů, komerčních prostor, nebytových prostor, sportovních areálů i výrobních hal. Malujeme klasické, moderní i historické interiéry.

Malíři natěrači s mnohaletými zkušenostmi

Pro svou práci používáme výhradně kvalitní malířské pomůcky a ověřené barvy od předních výrobců, zaručující krásný výsledek. Naši profesionální malíři natěrači vám ochotně vyjdou vstříc i s těmi nejnáročnějšími požadavky. Protože v oboru pracujeme dlouhé roky, nebojíme své zkušenosti zúročit i ve velmi poškozeném interiéru. Práci provádíme tak, abychom docílili požadovaného efektu a splnili všechna přání každého našeho zákazníka.

Výsledný efekt malování interiéru záleží nejen na použitých materiálech, ale také na výběru vhodné barvy. Správný výběr barevného odstínu výmalby závisí na mnoho aspektech, které je nutné brát v potaz ještě před samotnou realizací zakázky.

Každému zákazníkovi naši malíři natěrači velmi rádi a ochotně pomohou vybrat nejvhodnější barvu nejen do obýváku, ale také do předsíně, ložnice, dětského pokoje nebo třeba do pracovny. Každá místnost vyžaduje jiný barevný odstín, který podporuje nebo naopak tlumí biologický rytmus člověka. Výběr barvy se navíc musí vybrat v závislosti k vybavení interiéru a světlu, které do místnosti proutí. To všechno vám při výběru barvy a jejího konkrétního tónu pomohou naši profesionální malíři natěrači doporučit.

 

Specializujeme se na:

  • Malování domácností – Malování interiéru je náročnou disciplínou, která zabere spoustu času. Svěřte malování bytu, domu nebo jednotlivých pokojů do našich rukou. Provádíme drobné úpravy omítek, poradíme s výběrem nejvhodnější barvy a pomůžeme vybrat vhodné doplňky, jako jsou ochranné lišty, šambrány, okrasné lišty a další doplňky. Naše firma provádí kvalitní práci na vysoké profesionální úrovni za předem dohodnutých podmínek a ve sjednaném čase tak, abychom nenarušili chod vaší domácnosti.
  • Malování kanceláří – Kancelář a komerční prostory jsou vaší vizitkou. Blýskněte se před svými obchodními partnery i klienty krásnými interiéry své firmy. Precizně vymalovaná kancelář s vkusně zvolenými barvami se stane dominantou celého interiéru, který ve výsledku s vybavením kanceláře bude plnit nejen estetickou, ale také prestižní funkci. Svěřte malování kanceláře a celého areálu firmy do rukou našich profesionálů, kteří v předem domluveném čase provedou malířské a natěračské práce tak, abychom nenarušili chod vaší firmy.
  • Průmyslové nátěry – Výrobní haly, montovny, lakovny i jiné průmyslové objekty vyžadují speciální průmyslové nátěry, které plní nejen estetickou, ale také ochrannou funkci. Naše firma se specializuje na nástřiky nebo nátěry průmyslových nátěrů, které dodají vaší firmě prvotřídní vzhled a zároveň budou chránit zdi proti mechanickému poškození a dalším vlivům. Průmyslové nátěry vyžadují speciální aplikaci, kterou provádí naši profesionálně vyškolení zaměstnanci. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni splnit i náročné požadavky našich zákazníků. Ochráníme veškeré prvky průmyslovými nátěry a to i na špatně přístupných místech.

Od kalkulace po realizaci

Naše malířská firma přistupuje ke každému zákazníkovi zcela individuálně. Nebojíme se splnit i ty nejnáročnější přání, které jsou leckdy spjaty s náročnějšími úpravami omítek. Cenová nabídka se vždy odvíjí od předem smluvených podmínek, které s vámi zkonzultuje náš odborný technik přímo na místě. Na základě prohlídky prostor připravíme nejlepší řešení pro váš projekt. Před započetím malířských prací důkladně ochráníme veškerý nábytek a vybavení interiéru ochrannou fólií, následně realizujeme malířské práce a nakonec provedeme finální úklid. Naše malířství dbá na vysokou kvalitu služeb za velmi příznivých podmínek.

Objednejte si malíře a natěrače ještě dnes

Chystáte se na výmalbu svého bytu, domu firmy, komerčních prostor, nebytových prostor, výrobní haly či jiného interiéru? Pak svěřte své plány do rukou našich odborníků. Společnými silami vybereme nejvhodnější barvy, které propůjčí vašemu interiéru nezaměnitelný vzhled. Naši profesionální malíři natěrači dokážou i z velmi nevzhledných a silně poškozených zdí vykouzlit nádherné interiéry, které budou vaší vizitkou. Výsledkem naší práce budete nadšeni!