Levné stěhování Praha

Každý, kdo se již někdy stěhoval, vám řekne, že je méně stresující vyhořet, než se znovu stěhovat. My však tvrdíme opak. Díky nám zjistíte, že i stěhování může být naprosto klidnou záležitostí, kterou vyřešíte během poměrně krátké doby. Levné stěhování Praha nebylo nikdy jednodušší.

Naše společnost Super Stěhovák je zde pro vás již od roku 2011. Za tu dobu jsme zjistili, co našim zákazníkům vyhovuje, ale i to, co bychom měli ještě zdokonalit. Jsme ryze česká společnost, která se skládá z milého a hlavně kvalifikovaného personálu, proto nemusíte mít strach svěřit nám svůj majetek.

Levné stěhování Praha – ale i po celé republice

Levné stěhování Praha působí, jak již z názvu vyplývá, zejména v Praze, můžeme vás však přestěhovat i v rámci Středočeského kraje. V případě nutnosti pak po celé České republice, ale i v Evropě. Naše stěhovací služby jsou levné, ale současně kvalitní, proto nás můžete zvolit zejména v případě, kdy hledáte ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Kromě samotného stěhování vám rádi nabídneme a poskytneme nejrůznější doplňkové služby, kam patří třeba vyklízení pozůstalosti, montáže i demontáže nábytku, stěhování těžkých břemen a jiné.

Byty, domy, vily, ale i firmy

Nejčastější službou, kterou poskytujeme, je levné stěhování Praha, kdy vás přestěhujeme v rámci bytů či domů. Můžeme vás přestěhovat v rámci bytu 1 plus 0, ale i v domě o velikosti rozlehlé vily. Zavoláte, domluvíte se s námi a můžete začít balit. Další službou, kterou nabízíme, je i stěhování firem. Můžeme vás přestěhovat v rámci jedné firmy, mezi patry, ale i z jedné budovy do druhé. Mimo to vám nabízíme i skladování zásilek. A to jak velkých, tak i malých zásilek. Zásilky skladujeme v našem zabezpečeném skladu – a to po dobu, na jakou se spolu domluvíme. Ať už máte dotazy, které se týkají čehokoliv, neváhejte a kontaktujte nás na našem telefonním čísle.

Těžká břemena a hranice? To pro nás nejsou žádná omezení

Máte doma klavír či jiné těžké břemeno? Žádný problém. Levné stěhování Praha vás přestěhuje se vším všudy. Tedy i s klavírem vaší ženy, ale i celou vaší domácí posilovnou. Na své si přijdou i milovníci umění. Chápeme, že umělecká díla mají svou hodnotu, a proto je třeba s nimi zacházet nadmíru opatrně. I na to jsme mysleli. Proto jsme schopni zajistit kvalifikované stěhování uměleckých předmětů, které doma máte. A co víc? Můžeme vás přestěhovat kdekoliv. Ať už v Praze, Středočeském kraji, Plzni. Problém nemáme ani s žádnými jinými státy v EU.