O nás

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. S námi však zjistíte, že stěhování nemusí být až tak stresující záležitostí, jak jste si doposud mysleli. Naše stěhovací společnost Super Stěhovák je zde pro vás již od roku 2011. Jsme ryze česká, moderní a dynamická společnost skládající se z těch nejlepších profesionálů v oboru. Hlavním místem našeho působení je Praha se Středočeským krajem, pomůžeme vám ale i v celé ČR či EVROPĚ. Nabízíme stěhovací služby té nejvyšší kvality – a to za velmi rozumné ceny. Kromě nich vám nabízíme i doplňkové služby, jako je vyklízení pozůstalosti, montáže nábytku, těžkých břemen apod.

Kvalitní plachty

Náš tým

tvoří profesionálové v oboru se spoustou zkušeností.
Kvalitní plachty

Vozový park

naší společnosti je plný moderních vozů.
Kvalitní plachty

Náš cíl

je spokojený zákazník.
S přítelkyní jsme si po dlouhém snění konečně pořídili náš první baráček. Naše nadšení ze stěhování do vlastního ale opadlo ve chvíli, kdy jsme zjistili, kolik věcí jsme v našem pronajatém bytě za ty tři roky v něm nahromadili. Po dlouhém rozhodování, jak stěhování provést, jsme se rozhodli využít služeb Super Stěhováka. Zaměstnanci byli milí, pracovití, navíc nám pomohli vše vynosit i do domečku.
Se stěhováky od Super Stěhováka mám jen ty nejlepší zkušenosti. Za svůj život jsem se stěhoval už několikrát a vždy si je volám na pomoc. Obzvlášť poté, co jsem se stěhoval poprvé sám a chvílemi jsem už propadal panice, že to nikdy nedokončím. Po dlouhém rozhodování, jak stěhování provést, jsme se rozhodli využít služeb Super Stěhováka. Stěhováci jsou fajn chlapi, kteří jsou milí a hodně pomůžou.
Kvalitní plachty

PŘEČTĚTE SI RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ NA GOOGLU

DŮVODY, PROČ STĚHOVAT S NÁMI

Stálý tým

Náš tým se skládá z profesionálů svého oboru. Nechybí ani jejich pravidelné školení a neustálé seznamování se s novinkami v oboru. Všichni jsou vybaveni kvalitním vybavením, které jim umožní přestěhovat téměř cokoliv. I těžká břemena.

Prodej obalového materiálu

Nechcete po večerech nakupovat obalový materiál po všech hobby marketech? Naše společnost nabízí prodej obalového materiálu za více než příjemné ceny.

Moderní vozy

Rychlé stěhování s co možná nejhladším průběhem. I proto jsme pořídili několik moderních vozů, které tento úkol zvládnou na jedničku! Všechny vozy mají čistý interiér, takže nemusíte mít strach o svůj majetek.

OBJEDNEJTE SI STĚHOVÁNÍ JEŠTĚ DNES

Věnujte čas důležitějším věcem a stěhování nechte na nás. Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
V pracovní době už do hodiny. Nebo nám zavolejte na některé z uvedených čísel.

Superstěhovák+420 723 123 100
Superstěhováksuperstehovak@gmail.com