Skladování zásilek

Máte tolik majetku, že nevíte kam s ním? Chybí vám tolik potřebné skladovací prostory, které si ve svém menším bytě nevykouzlíte? Nebo máte doma věci, kterých se nechcete zbavit, ale ani nechcete, aby se vám váleli v interiéru? Nevadí, máme řešení! Super Stěhovák vám nabízí jak krátkodobé, tak i dlouhodobé skladování majetku. A to v našem zabezpečeném a vyhřívaném skladu. Díky tomu si můžete být jisti, že se vám o váš majetek postaráme na jedničku! V případě potřeby si můžete svůj majetek odvézt, nebo si můžete uskladnit další.

S námi je stěhovani bytu a domu pohoda

STÁLÝ TÝM

O vaše věci se budou starat zkušení stěhováci, kteří prošli školenímI a mají za sebou dlouhou praxi. Žádní nezkušení nováčci a brigádníci.

ZAPŮJČENÍ KRABICE

Kartonové a plastové krabice vám zdarma zapůjčíme. Za drobný poplatek je doručíme až k vám domů, a to v dostatečném předstihu, abyste do nich mohli vše v klidu zabalit.

MODERNÍ VOZY

V našem vozovém parku stojí jen moderní stěhovací vozy. Mají čistý, polstrovaný a kódově uzamykatelný nákladový prostor a profesionálního řidiče za volantem.

Proč stěhovat s námi

Superstěhovák

Moderní polstrované vozy

Ať už budeme stěhovat cokoliv, váš majetek u nás bude v bezpečí. Naše vozidla jsou moderní a polstrovaná, takže nemusíte mít strach z toho, že by se po cestě něco poškodilo.
Superstěhovák

Uskladnění vašich věcí

Pokud máte majetek, kterého se nechcete zbavit, ale nechcete jej mít ani doma, můžete využít naší služby, kdy se o uskladnění vašeho majetku postaráme my. Váš majetek uskladníme v zabezpečeném a vyhřívaném skladu.
Superstěhovák

Stěhujeme i těžká břemena

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení.
Superstěhovák

Nabízíme ekologickou likvidaci vašeho majetku

Máte ve svém starém domově nábytek a předměty, které už nepotřebujete? Přenechejte je nám! Levně, ekologicky a hlavně rychle se postaráme o likvidaci vašeho starého majetku.
Superstěhovák

Stěhujeme i umělecké předměty

Máte doma vzácné exponáty, u kterých nechcete, aby se při vašem stěhování poškodily? Nemějte strach a svěřte je do našich rukou. Se stěhováním vzácných exponátů máme spousty zkušeností, na tomto typu stěhování s vámi budou spolupracovat zaměstnanci, kteří se na tento stěhování uměleckých děl a předmětů specializují.
Superstěhovák

Přestěhujeme vaši garsonku, ale i velkou firmu

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení. Stěhujeme i velké firmy.

Máte dotaz? Napište nám

Naše skladové prostory jsou zabezpečené, takže budete mít jistotu, že se vám odtud nic neztratí. V případě, že budete potřebovat přístup ke svým věcem, nahlaste svoji návštěvu na našem dispečinku. Rádi vám váš majetek dopravíme do skladu, ale i z něj k vám domů.

Co můžete skladovat?

  • Nepotřebný nábytek
  • Sportovní vybavení
  • Staré dokumenty
  • Archivní spisy
  • Knihy
  • Apod.

Proč si vybrat právě nás?

Stálý tým

Náš tým se skládá z profesionálů svého oboru. Nechybí ani jejich pravidelné školení a neustálé seznamování se s novinkami v oboru. Všichni jsou vybaveni kvalitním vybavením, které jim umožní přestěhovat téměř cokoliv. I těžká břemena.

Prodej obalového materiálu

Nechcete po večerech nakupovat obalový materiál po všech hobby marketech? Naše společnost nabízí prodej obalového materiálu za více než příjemné ceny.

Moderní vozy

Rychlé stěhování s co možná nejhladším průběhem. I proto jsme pořídili několik moderních vozů, které tento úkol zvládnou na jedničku! Všechny vozy mají čistý interiér, takže nemusíte mít strach o svůj majetek.

OBJEDNEJTE SI STĚHOVÁNÍ JEŠTĚ DNES

Věnujte čas důležitějším věcem a stěhování nechte na nás. Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
V pracovní době už do hodiny. Nebo nám zavolejte na některé z uvedených čísel.

Superstěhovák+420 723 123 100
Superstěhováksuperstehovak@gmail.com