Stěhovací krabice

Potřebujete pomoci stěhováním? Objednejte si naše Superstěhováky. Působíme po Praze, celé ČR i Evropě. Pro bezpečné stěhování používáme stěhovací krabice a obalový materiál.

Stěhovací krabice používáme každý den

Potřebujete přestěhovat svou garsonku, byt, rodinný dům nebo firmu? Pro stěhování nemusíte kupovat stěhovací techniku ani obalový materiál. Objednejte si naší stěhovací firmu Superstěhovák. Působíme na Praze 4 a své klienty stěhujeme kamkoli po Praze, celé České republice i do zahraničí.

Jsme tým profi stěhováků a dobře víme, že stěhování je fyzicky velmi náročné. Je jedno, jestli stěhujete svou zavedenou firmu nebo se chystáte přestěhovat do nového domova. Při stěhování máte mnoho věcí, o kterých jste doposud věděli jen částečně. Navíc za roky strávených na jednom místě disponujete majetkem, který je pro vás cenný z historického, rodinného i finančního hlediska. Proto chcete, aby všechny vaše drobnosti byly přestěhovány bezpečně. Proto používáme při stěhování jedině kvalitní obalový materiál a stěhovací krabice.

Stěhovací krabice od ověřených výrobců

Stěhovací krabice nabízejí dostatek úložného prostoru, do kterého jednoduše uložíte oblečení, nádobí, elektroniku i hračky. Stěhovací krabice se dnes prodávají v různých rozměrech a mají

výborné vlastnosti. Stěhovací krabice jsou praktičtější než recyklované obaly, například od ovoce či zeleniny. Dále mají vysokou nosnost, jsou uzavíratelné a díky bočním úchytům se snadno přenáší. Kvalitní lepenka vaše cennosti při stěhování ochrání před mechanickým poškozením. Stěhovací krabice jsou mimo stěhování vhodné také na uložení vašich věcí ve skříni nebo v garáži a dají se používat opakovaně. Díky kvalitnímu materiálu garantují dlouhou životnost.

Stěhovací krabice používáme při každém stěhování

Protože se zabýváme stěhováním bytů, rodinných domů, firem, obchodů, vyklízením půd, skladů, sklepů a dalších prostor, je naším hlavním cílem, aby nedošlo k mechanickému poškození věcí, a zároveň jsme mohli pohodlně a jednoduše převést na požadované místo co nejvíce věcí. Proto používáme stohovatelné stěhovací krabice, které se dobře přenášejí a umožňují bezpečné připevnění ve voze. Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci. Při stěhování nejrůznějších věcí, skříní a třeba i klavírů či pian, klademe důraz na vysoké nároky potencionálních i stálých zákazníků a k tomu používáme jedny z nejlepších stěhovacích pomůcek, obalových materiálů i spolehlivých vozů.

Stěhovací krabice a jejich výhody

  • pojmou velké množství nejrůznějších věcí
  • garantují jednoduché přemístění a snadný transport
  • umožňují uskladnění na sebe, proto zajistí lepší přepravu
  • jsou vyrobené z kvalitních materiálů
  • snadno se přenášejí díky postranním úchytům
  • dají se použít opakovatelně
  • vydrží i extrémní zátěž

Objednejte si stěhování u nás

Působíme na Praze 4 a patříme mezi největší stěhovací firmy s nejlevnějšími službami v Praze a okolí. Zajišťujeme stěhování a vyklízení nejrůznějších prostor. Nechte své starosti spojené se stěhováním na nás. My se postaráme o to, aby se váš nábytek, oblečení i vybavení domácnosti dostalo bezpečně na požadované místo. Objednejte si nás telefonicky nebo kontaktním formulářem ještě dnes a zajistěte si stěhování od A do Z.