Stěhovací kříže

Stěhování od A do Z nabízí pražská stěhovací firma SuperStěhovák, zajišťující stěhování po Praze, do celé České republiky i kamkoliv do zahraničí. Ke stěhování používáme i stěhovací kříže.

Stěhovací kříže

Jsme profesionální stěhovací firma Superstěhovák, sídlící v Praze. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti stěhování po celé České republice i do Zahraničí. Na trhu působíme mnoho let a díky mnohaleté praxi dokážeme zajistit stěhování všech předmětů i z vysokých budov bez výtahu, půd nebo špatně přístupných míst. Ke stěhování používáme moderní stěhovací techniku, stěhovací kříže, rudly, popruhy a další pomůcky. Nabízíme vám profi služby v oblasti stěhování bytů, domů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří, vyklízení půd i sklepů.

Stěhovací kříže využíváme v praxi

Protože jsme firma s dlouholetou praxí, dokážeme zajistit stěhování všech druhů předmětů, včetně historicky cenného nábytku, obrazů, křehkých soch, skříní, pian, křídel a dalšího vybavení. Umíme splnit přání všem našim klientům a nebojíme se těžkých překážek. Při stěhování postupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Dbáme o bezpečí vašich věcí i o naše zdraví. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události. Pro stěhování používáme stěhovací kříže, kterými bezpečně přestěhujeme vaše věci do vozu, aniž bychom poškrábali drahé podlahy ve vašem bytě.

Výhody stěhovacích křížů

  • rychlá a snadná manipulace s těžkými břemeny
  • snadné přemístění díky rozložení váhy
  • použití v malých prostorech i ve velkých halách
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Stěhovací kříže doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří potřebují čas od času přestěhovat těžké komody, přemísti nábytek nebo odnést elektrospotřebič. Stěhovací technika nezabere příliš mnoho místa a pomůže při malování nebo přestěhování interiéru vaší domácnosti.

Stěhovací kříže ocení i naši zkušení stěhováci

Naši statní a zkušení Superstěhováci používají při práci a stěhování kvalitní pomůcky, jako jsou stěhovací popruhy, stěhovací kolečka, stěhovací plošiny nebo stěhovací háky. Nejoblíbenější jsou stěhovací kříže, které jejich práci usnadní, urychlí a ještě k tomu zaručí bezpečí pro všechny vaše věci. Stěhovací kříže usnadňují stěhování nejrůznějších těžkých břemen. Naši stěhováci kromě ušetřených sil šetří hlavně vaše peníze díky času strávenému při stěhování. Pokud je potřeba přestěhovat těžké břemeno do patra nebo je potřeba se vypořádat s nerovným terénem, přicházejí na řadu stěhovací kříže, se kterými zvládneme nejrůznější překážky.

Objednejte si Superstěhováky

Stěhování je fyzicky i psychicky velmi složitou disciplinou, kterou je nutné naplánovat od počátku až do konce. Náš tým školených pracovníků vám pomůže sestavit harmonogram, díky kterému bude stěhování i těch nejmenších věcí hračka.

Postaráme se o profesionální zabalení vašich cenností a skříní do stěhovacích krabic, které popíšeme tak, aby následné vybalení bylo jednoduché a přehledné. Nábytek a ostatní věci naložíme do auta, bezpečně připevníme a následně přestěhujeme na místo určení. Naši stěhováci vám nábytek smontují, sestaví a připraví pro další použití. Vy se můžete těšit z nového prostředí a společně strávených chvil s vašimi nejbližšími, zatímco naši stěhováci se postarají o kompletní stěhování vašich věcí. Objednat si nás můžete na telefonním čísle nebo vyplněním kontaktního formuláře právě nyní!