Stěhovací lišty

Objednejte si na pomoc při stěhování náš tým profesionálních stěhováků, kteří používají pro stěhování kvalitní stěhovací lišty.

Stěhovací lišty

Pro bezpečné stěhování používá náš tým profesionálních stěhováků kvalitní stěhovací lišty, které nám pomohou jednoduše a především bezpečně přestěhovat váš byt, domům, restauraci, obchod, skladové prostory a další komerční prostory v krátkém čase tak, abychom nepoškodili stěhované věci.

Obraťte se na náš tým stěhováků z firmy SuperStěhovák. S našimi statnými chlapy nebylo stěhování nikdy jednodušší. Než se pustíme do samotného stěhování, nejdříve vás navštíví náš specialista, který na místě zhodnotí celou situaci, navrhne průběh stěhování a připraví návrh cenové kalkulace. Pro přepravu na místo určení vymyslíme nejvhodnější trasu, po které budeme stěhované věci převážet, vaše věci odborně připravíme na stěhování a následně převezeme na místo určení.

Stěhovací lišty používají i naši stěhováci ze SuperStěhováku

Stěhování těžkých břemen, jako jsou masivní skříně, postele, kovové regály, piana, klavíry a křídla, vyžadují speciální stěhovací techniku. K práci používáme především stěhovací lišty, které nám umožní stěhovat těžká břemena i v těžko přístupných místech nebo z vysokých pater tak, aby nedošlo během stěhování k jejich mechanickému stěhování nebo poničení stěhovaných věcí.

Co jsou stěhovací lišty

Stěhovací lišty jsou skvělým pomocníkem, který maximálně usnadní stěhování jakéhokoliv kusu nábytku a rozměrných předmětů. Při zvedání nábytku použijeme páku tak, že podsuneme její konec pod roh nábytku a vložíme stěhovací lištu. Každá stěhovací lišta má jinou nosnost, proto disponujeme hned několika velikostmi stěhovacích lišt.

Hlavní přednosti stěhovací lišty

  • jednoduchá montáž pod nábytek nebo rozměrné balíky
  • snadné přemístění i těžkého nábytku
  • usnadňuje stěhování v malých interiérech a těžko přístupných prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování
  • Nechte stěhování na našich profesionálech

Jsme profesionální stěhovací firma SuperStěhovák s dlouholetou praxí v oboru. Díky bohatým zkušenostem se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pro stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací lišty, rudlíky, stěhovací popruhy a další náčiní, které nám umožní přestěhovat všechny vaše věci.

Stěhovací lišty použijeme i na váš nábytek

Stěhování je fyzicky velmi náročná činnost, kterou nemůže dělat každý. Obraťte se proto na náš personál, který vám bezpečně přestěhuje a převeze vaše věci na novou adresu. Při stěhování používáme svůj profesionální obalový materiál, do kterého pečlivě zabalíme všechny stěhované věci.

Vaše věci při přepravě na smluvené místo důkladně přivazujeme tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Při vystěhování věcí do nového bytu je rozestavíme na předem domluvené místo. Pro případ nehody jsme jištěni kvalitní pojistkou, která nám umožňuje vyplatit náklady obratem. Objednejte si nás prostřednictvím telefonu nebo kontaktním formulářem a práci spojenou se stěhováním přenechejte do rukou našich specialistů.