Stěhovací pomůcky

Potřebujete odvést nový nábytek z obchodního centra nebo přestěhovat domácnost či firmu? Obraťte se na naše SuperStěhováky, kteří ke stěhování používají kvalitní stěhovací pomůcky.

Stěhovací pomůcky jsou součástí naší výbavy

Hledáte profesionály, kteří by vám pomohli odvést nový nábytek z obchodního centra, přestěhovat byt, firmu nebo sklady? Nevíte, jak vystěhovat starý nepotřebný nábytek z půdy, odkud je těžký přístup? Pro stěhování nebo přepravu nadměrného nákladu se obraťte na naše profesionální stěhováky, kteří vám pomohou odvést všechna těžká břemena z půd, sklepů a jiných těžko přístupných míst. Pro stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, jako jsou stěhovací pásy, rudlíky nebo stěhovací lišty. Na trhu působíme mnoho let, proto si poradíme i v těžkých situacích.

Stěhovací pomůcky obsluhujeme dle pravidel

Naši statní SuperStěhováci jsou pravidelně školeni na bezpečné stěhování těžkých předmětů. Proto garantujeme bezpečné stěhování nábytku i křehkých věcí, jako jsou sochy, piana, křídla, klavíry nebo obrazy. Pomůžeme vám s kompletním vyklízením sklepů, půd, přestěhováním domácnosti i firmy. Při převozu vašich věcí dbáme na maximální bezpečnost tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Po kompletním vystěhování se postaráme o hrubý úklid bytu.

Používáme kvalitní stěhovací pomůcky a obalový materiál

Naše stěhovací firma Superstěhovák nabízí komplexní služby v oblasti stěhování. Nebojíme se za roky praxe splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme nejrůznější doplňkové služby, jako je příprava nábytku na bezpečný odvoz, balení křehkých věcí do obalových materiálů, odvoz starých věcí do sběrného dvora, likvidaci odpadů a další jiné maličkosti, které vám zpříjemní stěhování.

Výhody stěhovacích pomůcek

Stěhování nemůže být jednodušší a mnohem rychlejší, pokud k nim můžeme použít kvalitní stěhovací pomůcky. Ty nám usnadňují stěhování z těžko přístupných míst a vystěhovat nábytek z vysokých pater činžovních domů bez výtahu. Náš tým stěhováků vám pomůže se stěhováním, vyklízením sklepů a půdních prostor.

Jaké stěhovací pomůcky nejčastěji používáme

  • stěhovací popruhy, háky, kříže
  • stěhovací kolečka pod nábytek
  • stěhovací podvozky s gumovými kolečky
  • stěhovací vozy
  • stěhovací rudlíky
  • stěhovací plošiny

Vlastníme celou řadu stěhovacích pomůcek. Stěhovací technika je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Naši profesionální stěhováci si poradí se všemi nástrahami, spojenými se stěhováním. Navíc je naše společnost pojištěna, proto v případě mechanického poškození věci jsme chráněni a schopni vyplatit náhradu škody v nejrychlejším možném termínu.

Objednejte si naše SuperStěhováky

Potřebujete pomoci s vystěhováním bytu nebo vyřízení pozůstalosti? Máte v bytě nepotřebné věci, vysloužilé spotřebiče? Se vším si naše stěhovací služba SuperStěhovák dokáže hravě poradit a to bez vaší pomoci! Přenechejte starosti spojené se stěhováním na nás a my se postaráme o převoz vašich věcí na novou adresu, vyklízení bytu v pozůstalosti i o odvoz starých věcí do sběrného dvora.

Stěhování je velmi náročné na čas. Neplýtvejte zbytečně svým volnem a objednejte si nás ve večerních hodinách, o víkendech či svátcích. Všechny náležitosti spojené se stěhováním zajistíme za vás. Stačí nám předat klíče a o ostatní se postaráme my.

Přestěhujeme vás všude po Praze, do všech koutů republiky i kamkoli do zahraničí. Obraťte se na nás telefonicky nebo vyplněným kontaktním formulářem. Ozve se vám náš specialista, který s vámi navrhne termín schůzky pro sestavení individuálního stěhovacího plánu.