Stěhovací služba Praha

Stěhování je nelehký úkol, který je lepší vložit do rukou profesionálů. Naše stěhovací služba zajistí stěhování po celé České republice i v zahraničí. Ke stěhování používáme kvalitní pomůcky.

Stěhovací služba v Praze

Hledáte pomoc s odvozem nového gauče z obchodního domu nebo potřebujete přestěhovat celý byt? Ať už se rozhodnete pro stěhování do nového města nebo do zahraničí, obraťte se na naše profesionály, kteří vám pomohou sestavit stěhovací plán, připraví nábytek na stěhování a pomohou vám vynést těžká břemena do patra.

Stěhovací služba a její výhody

Náš tým Superstěhováků se specializuje na stěhování domácností, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal, dílen a dalších nebytových prostor. Naši pobočku najdete v Praze 4. Patříme mezi největší stěhovací firmy v Praze, přestěhujeme vás kamkoli po městě, po celé České republice i kamkoli do zahraničí.

Naše stěhovací služba nabízí stěhování domácnosti i firmy na klíč. Před realizací s vámi projdeme veškeré kroky, připravíme cenovou kalkulaci a pak přijedeme na místo určení v předem sjednaný čas. K manipulaci s těžkými břemeny jsme pravidelně proškolováni. Při práci nás jistí pojištění, které nám umožňuje v případě nehody plnit náhradu škody v plné výši. K práci používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky.

Stěhovací služba pro drahé předměty

Stěhovací služba pro drahé předměty je určena pro všechny majitele historicky cenných obrazů, soch, nábytku, pian, křídel a podobně. Se stěhováním drahých předmětů máme bohaté zkušenosti. Stěhujeme i na těžko přístupná místa a do vysokopodlažních budov bez výtahu.

Díky zkušenostem a individuálnímu přístupu umíme splnit přání všem našim klientům a nebojíme se žádných překážek. Při stěhování postupujeme profesionálně. Vždy s maximální péčí dbáme o bezpečí vašich věcí i o naše zdraví. Pro všechny případy jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme vyplacení pojistné události v plné výši. Pro stěhování používáme stěhovací pomůcky, se kterými bezpečně odvezeme vaše věci do vozu, aniž bychom poškrábali drahé podlahy ve vašem bytě.

Jak probíhá stěhovací služba

  • s naším specialistou si domluvíte průběh stěhování
  • připravíme stěhovací harmonogram i cenovou kalkulaci
  • k nemovitosti přistavíme stěhovací dodávku
  • po vystěhování všech věcí po sobě uklidíme
  • odvezeme věci do vašeho nového bytu

Profesionální stěhovací služba s dlouholetou praxí

Díky mnohaletým zkušenostem za sebou máme již mnoho realizovaných zakázek. Při stěhování postupujeme profesionálně. Používáme profesionální stěhovací pomůcky a používáme kvalitní obalový materiál. Vždy pečlivě přivazujeme nábytek a další věci ve voze tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a při vystěhování věcí do nového bytu je stavíme na předem domluvené místo tak, abychom vám co nejvíce usnadnili práci a vy si jen mohli pohodlně vyndat své zabalené věci do poliček, skříní a regálů.

Objednejte si stěhovací službu právě nyní

Naše stěhovací firma nabízí svým zákazníkům stěhování po celé České republice i do zahraničí za nejlepší ceny na trhu. Pracujeme sedm dní v týdnu i o víkendech a svátcích. Využijte služeb spojených se stěhováním právě nyní. My za vás přestěhujeme těžká břemena a zajistíme přepravu i finančně cenných předmětů tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Objednejte si ještě dnes stěhovací službu od našich zkušených Superstěhováků. Objednat si nás můžete telefonicky nebo kontaktním formulářem.