Stěhování bytů a domů

Ročně přestěhujeme přes 4 000 bytových jednotek. Přesouváme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů. Vše s vámi podrobně probereme předem – domluvíme vhodný termín, stanovíme cenu a naplánujeme podrobný harmonogram. Stěhování pak běží jako na drátkách.

Kvalitní plachty

365 DNÍ V ROCE

Stěhování bytů a domů provádíme bez příplatku i o víkendech a svátcích. Nemusíte tak čerpat dovolenou nebo volno na stěhování, pokud sami nechcete. Jsme hrdými nositeli prestižního certifikátu kvality ISO a naši stěhováci jsou zkušení odborníci s lety praxe.
Kvalitní plachty

BEZ STAROSTÍ A NÁMAHY

Stěhování zajistíme se vším všudy. Když nebudete chtít, nemusíte své věci ani balit. Náš stěhovací tým se o všechno postará. Zabalí vybavení, bezpečně ho přesune, uklidí byt a vybalí věci na novém místě. Elektroniku vám znovu odborně zapojíme.
Kvalitní plachty

KAMKOLI

Stěhujeme v Praze, po celé České republice i za její hranice. Vaše věci přemístíme do libovolné evropské země i zpět. V případě stěhování do zemí mimo EU zajistíme jednání s celním úřadem i bez vaší účasti.

S námi je stěhovani bytu a domu pohoda

STÁLÝ TÝM

O vaše věci se budou starat zkušení stěhováci, kteří prošli školenímI a mají za sebou dlouhou praxi. Žádní nezkušení nováčci a brigádníci.

ZAPŮJČENÍ KRABICE

Kartonové a plastové krabice vám zdarma zapůjčíme. Za drobný poplatek je doručíme až k vám domů, a to v dostatečném předstihu, abyste do nich mohli vše v klidu zabalit.

MODERNÍ VOZY

V našem vozovém parku stojí jen moderní stěhovací vozy. Mají čistý, polstrovaný a kódově uzamykatelný nákladový prostor a profesionálního řidiče za volantem.

Proč stěhovat s námi

Superstěhovák

Moderní polstrované vozy

Ať už budeme stěhovat cokoliv, váš majetek u nás bude v bezpečí. Naše vozidla jsou moderní a polstrovaná, takže nemusíte mít strach z toho, že by se po cestě něco poškodilo.
Superstěhovák

Uskladnění vašich věcí

Pokud máte majetek, kterého se nechcete zbavit, ale nechcete jej mít ani doma, můžete využít naší služby, kdy se o uskladnění vašeho majetku postaráme my. Váš majetek uskladníme v zabezpečeném a vyhřívaném skladu.
Superstěhovák

Stěhujeme i těžká břemena

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení.
Superstěhovák

Nabízíme ekologickou likvidaci vašeho majetku

Máte ve svém starém domově nábytek a předměty, které už nepotřebujete? Přenechejte je nám! Levně, ekologicky a hlavně rychle se postaráme o likvidaci vašeho starého majetku.
Superstěhovák

Stěhujeme i umělecké předměty

Máte doma vzácné exponáty, u kterých nechcete, aby se při vašem stěhování poškodily? Nemějte strach a svěřte je do našich rukou. Se stěhováním vzácných exponátů máme spousty zkušeností, na tomto typu stěhování s vámi budou spolupracovat zaměstnanci, kteří se na tento stěhování uměleckých děl a předmětů specializují.
Superstěhovák

Přestěhujeme vaši garsonku, ale i velkou firmu

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení. Stěhujeme i velké firmy.

Máte dotaz? Napište nám

Chcete se ze svého bytu přestěhovat do nového? Nebo se chcete zbavit svého starého nábytku, spotřebičů a dalšího „harampádí“ a hodil by se vám odvoz? Ať už je to jakkoliv, Super Stěhovák je vám k dispozici! Naše společnost disponuje profesionály, kteří se specializují na stěhování bytů všech velikostí. Náš vozový park disponuje kvalitními a moderními vozy, nechybí ani možnost zakoupení obalového materiálu. Všichni naši pracovníci jsou pravidelně školeni, za jejich úspěchem stojí mnohaleté zkušenosti.

Stěhujeme byty všech velikostí

Nezáleží nám na tom, zda budeme stěhovat malou garsonku nebo byt o dvou podlažích. Jsme schopni přestěhovat jakýkoliv prostor. Pokud vás zajímá cena vašeho stěhování, můžete využít nezávazné prohlídky naším technikem (po Praze zdarma). Jsme vám schopni zajistit veškerý obalový materiál.

Naše práce je rychlá, kvalitní a spolehlivá

 • Vaši domácnost jsme schopni přestěhovat rychle, spolehlivě, kvalitně, ale i levněji než konkurence.
 • Při stěhování vyřešíme vše za vás. Vy se tak můžete soustředit na příjemnější věci.
 • Všechny věci vám můžeme pomoci i zabalit. Kvalitně zabalené věci jsou základním předpokladem k tomu, aby se stěhování obešlo bez rozbitých kousků.
 • Přestěhujeme vám v rámci jednoho objektu, malého bytu, velkého bytu, ale i prostorné vily či firmy.
 • Snažíme se vyhovět všem vašim přáním, jsme tu pro vás každý den.
 • Jsme schopni vám zajistit i další náležitosti, které mohou se stěhováním souviset.

Před stěhováním:

 • Si vytvořte seznam všech věcí, které budete chtít přestěhovat. Díky tomu budeme schopni vytvořit co nejpřesnější cenový odhad, ale i časový odhad.
 • Nás neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoliv nejasností i dotazů. Náš personál vám rád odpoví na všechny vaše dotazy.
 • Si přečtěte všechny naše rady a tipy, kde zjistíte spoustu užitečných informací.
 • Nezapomeňte objednat nezávaznou prohlídku od našeho technika.
 • Nezapomeňte zabezpečit místo, kde budeme moct s naším stěhovacím vozem zaparkovat.

OBJEDNEJTE SI STĚHOVÁNÍ JEŠTĚ DNES

Věnujte čas důležitějším věcem a stěhování nechte na nás. Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
V pracovní době už do hodiny. Nebo nám zavolejte na některé z uvedených čísel.

Superstěhovák+420 723 123 100
Superstěhováksuperstehovak@gmail.com