Stěhování nábytku Praha

Pomůžeme vám s vystěhováním bytu a kanceláře na novou adresu. Jsme Superstěhováci z Prahy, působíme po celé ČR i v zahraničí a specializujeme se na stěhování nábytku Praha.

Stěhování nábytku Praha

Stěhování nábytku Praha nemusí být nutně fyzicky těžkou záležitostí. I když jste si koupili jen pár nových kousků nábytku v obchodním domě, nebo chcete odvést vysloužilé spotřebiče do sběrného dvora, obraťte se na nás. Jsme specialisté na stěhování a díky našim službám vám nabízíme mnoho řešení, jak vás a váš nábytek co nejrychleji a bez starostí přestěhovat na místo určení.

Nejjednodušší z pohledu úspory času a vynaložené energie je odvoz velkých kusů nábytku stěhováky, kteří disponují vlastními stěhovacími vozy i stěhovací technikou. Nedělejte si starosti se stěhováním a objednejte si rovnou naše šikovné stěhováky z profesionální stěhovací firmy Superstěhovák. Nabízíme vám profi služby v oblasti stěhování bytů, domů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří, vyklízení půd i sklepů. Specializujeme se na stěhování nábytku Praha a dalších věcí.

Proč si objednat stěhování nábytku Praha

Náš tým stěhováků vám pomůže se stěhováním domácnosti i firmy, vyklízením sklepů a půdních prostor. Kromě stěhování se specializujeme rovněž na přepravu historicky cenného nábytku, soch, pian nebo klavírů. Zajistíme odvoz starého nábytku a nepotřebných věcí do sběrného dvora. Pro náročné zákazníky jsme schopni zajistit také generální úklid po stěhování a další náležitosti, spojené se stěhováním.

Stěhování nábytku Praha a doplňkové služby

Stěhování neznamená pouze přestěhovat věci na novou adresu. Po stěhování vnikne nepořádek, je nutné dát do původního stavu například dveře, okna, topná tělesa, podlahy. Náš tým ze Superstěhováku zajistí úklid celého bytu, vymalujeme nebo natřeme veškeré druhy nábytku a bytových doplňků. Svým zákazníkům nabízíme mnoho dalších doplňkových služeb, jako je balení věcí, balení nábytku, rozložení nábytku na místo určení, smontování nábytku a přípravu pro jeho další použití. Nebojíme se vyjít vstříc nejrůznějším požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků.

Stěhování nábytku Praha provádíme bezpečně

Ke stěhování nábytku Praha používáme jedině své vlastní profesionální vybavení pro stěhování. Vlastníme rovněž kvalitní, spolehlivé, prostorné a moderní stěhovací vozy i dodávky. Můžeme k vám přijet v týmu nebo vás navštíví náš kolega s velkým vozem.

Až přijedeme na adresu vašeho nového bydliště nebo na místo vaší nové provozovny, vynosíme nábytek a další vybavení do jednotlivých místností. Rozmístíme nábytek dle vašich požadavků, vše rozbalíme a složíme. Veškeré starosti spojené se stěhováním řešíme sami. Od vás jen potřebujeme vědět, kam přijdou jednotlivé kusy nábytku.

Objednejte si stěhování nábytku Praha

Nedělejte si starosti, čím svůj nábytek odvezete a kde seženete stěhovací pomůcky. Objednejte si naše Superstěhováky. Pomůžeme vám převést nábytek z bytu i kanceláře.