Stěhování strojů Praha

Jsme profesionální stěhovací firma Superstěhovák. Specializujeme se na stěhování strojů Praha, dílen, skladů a dalších prostor po Praze, celé České republice i do zahraničí.

Stěhování strojů Praha

Potřebujete přestěhovat stroje z výrobní haly nebo skladových prostor na jiné místo v areálu nebo potřebujete přestěhovat své vybavení po Praze, kamkoli po celé České republice nebo do zahraničí? Objednejte si naší profesionální stěhovací firmu Superstěhovák. Zabýváme se stěhováním dílen, skladů, a dalších prostor. Stěhování strojů provádí naši proškolení pracovníci, kteří dbají na správnou manipulaci se stroji a bezpečnou přepravu.

Stěhování strojů Praha a dalšího vybavení

Stěhování strojů Praha nabízí mnoho řešení, pokud si na pomoc přizvete naší stěhovací firmu Superstěhovák. Nabízíme vám služby v oblasti stěhování kanceláří, skladů, výrobních hal, dílen, garáží a dalších prostor. Se stěhováním velkých strojů, výrobních linek, zařízení apod. máme mnohaletou praxi. Umíme přestěhovat kterékoli vybavení i velkých firem a výrobních závodů. Dokážeme vyřešit problémy s přepravou rozměrného nákladu, splníme přání všem našim klientům a nebojíme se těžkých překážek.

Při stěhování postupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Dbáme o bezpečí vašich věcí i o naše zdraví. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události.

Výhoda stěhování strojů Praha

  • stěhování strojů a zařízení bez poškození
  • stěhování na místa, kam to konkurence neumí
  • stěhování kvalitními a bezpečnými vozy
  • stěhování pouze našimi profesionály
  • pojištění strojů po celou dobu stěhování
  • zajistíme přepravu nadrozměrného nákladu

Stěhování strojů Praha podle pevného harmonogramu

Stěhování strojů Praha vyžaduje přesný harmonogram, podle kterého se řídíme po celou dobu stěhování. Objednejte si stěhování strojů. Nejdříve k vám přijde náš specialista, který zhodnotí situaci, připraví návrh stěhování a navrhne cenovou kalkulaci. V den stěhování přijedeme ve sjednaný čas, připravíme stroje a ostatní vybavení na stěhování, poté stroje a veškeré vybavení přestěhujeme na novou adresu kde vše vyložíme, odneseme na požadované místo, smontujeme a připravíme pro další použití. Postaráme se také o odpad spojený se stěhováním, odvezeme nepotřebné věci do sběrného dvora a po stěhování po sobě uklidíme.

Objednejte si stěhování strojů Praha

Chystáte svou firmu nebo výrobní halu přestěhovat po Praze nebo kamkoli po České republice? Plánujete stěhování do zahraničí? Nedělejte si starosti s tím, jak přestěhovat velké, rozměrné nebo nadrozměrné stroje, kterou trasu vybrat, jak všechny věci dobře zabalit a co všechno zařídit v průběhu samotného stěhování. Obraťte se na nás a využijte našich služeb stěhování strojů Praha. Zajistíme veškeré náležitosti spojené s transportem i rozměrných strojů a zařízení. Objednejte si nás na telefonním čísle nebo nás kontaktujte vyplněným formulářem.