Stěhování těžkých břemen

Naše firma, Super Stěhovák, je vám schopna pomoci se stěhováním nejrůznějších předmětů. Naše stěhování je rychlé, kvalitní a za příznivé ceny. Nabízíme i stěhování těžkých břemen. Naše firma má mnohaleté zkušenosti se stěhováním pián, trezorů, klavírů, klimatizací, kotlů, ale i strojů či soch. Před stěhováním můžete využít návštěvy našeho technika, který vám vytvoří odhadovanou cenu stěhování (po Praze zdarma). V případě potřeby jsme vám schopni prodat veškerý obalový materiál. Rádi vám přestěhujeme majetek i v hůře dostupných místech.

S námi je stěhovani bytu a domu pohoda

STÁLÝ TÝM

O vaše věci se budou starat zkušení stěhováci, kteří prošli školenímI a mají za sebou dlouhou praxi. Žádní nezkušení nováčci a brigádníci.

ZAPŮJČENÍ KRABICE

Kartonové a plastové krabice vám zdarma zapůjčíme. Za drobný poplatek je doručíme až k vám domů, a to v dostatečném předstihu, abyste do nich mohli vše v klidu zabalit.

MODERNÍ VOZY

V našem vozovém parku stojí jen moderní stěhovací vozy. Mají čistý, polstrovaný a kódově uzamykatelný nákladový prostor a profesionálního řidiče za volantem.

Proč stěhovat s námi

Superstěhovák

Moderní polstrované vozy

Ať už budeme stěhovat cokoliv, váš majetek u nás bude v bezpečí. Naše vozidla jsou moderní a polstrovaná, takže nemusíte mít strach z toho, že by se po cestě něco poškodilo.
Superstěhovák

Uskladnění vašich věcí

Pokud máte majetek, kterého se nechcete zbavit, ale nechcete jej mít ani doma, můžete využít naší služby, kdy se o uskladnění vašeho majetku postaráme my. Váš majetek uskladníme v zabezpečeném a vyhřívaném skladu.
Superstěhovák

Stěhujeme i těžká břemena

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení.
Superstěhovák

Nabízíme ekologickou likvidaci vašeho majetku

Máte ve svém starém domově nábytek a předměty, které už nepotřebujete? Přenechejte je nám! Levně, ekologicky a hlavně rychle se postaráme o likvidaci vašeho starého majetku.
Superstěhovák

Stěhujeme i umělecké předměty

Máte doma vzácné exponáty, u kterých nechcete, aby se při vašem stěhování poškodily? Nemějte strach a svěřte je do našich rukou. Se stěhováním vzácných exponátů máme spousty zkušeností, na tomto typu stěhování s vámi budou spolupracovat zaměstnanci, kteří se na tento stěhování uměleckých děl a předmětů specializují.
Superstěhovák

Přestěhujeme vaši garsonku, ale i velkou firmu

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení. Stěhujeme i velké firmy.

Máte dotaz? Napište nám

Naše práce je rychlá, kvalitní a spolehlivá

  • Vaši domácnost jsme schopni přestěhovat rychle, spolehlivě, kvalitně, ale i levněji než konkurence.
  • Při stěhování vyřešíme vše za vás. Vy se tak můžete soustředit na příjemnější věci.
  • Všechny věci vám můžeme pomoci i zabalit. Kvalitně zabalené věci jsou základním předpokladem k tomu, aby se stěhování obešlo bez rozbitých kousků.
  • Přestěhujeme vám v rámci jednoho objektu, malého bytu, velkého bytu, ale i prostorné vily či firmy.
  • Snažíme se vyhovět všem vašim přáním, jsme tu pro vás každý den.
  • Jsme schopni vám zajistit i další náležitosti, které mohou se stěhováním souviset.

Před stěhováním nezapomeňte:

  • Zjistit co nejpřesnější váhu těžkých břemen, která budeme stěhovat. Dodejte i rozměry.
  • Informovat naše zaměstnance o možných úskalích, která je mohou při stěhování potkat. Například nízké stropy, úzké chodby či schodiště.
  • Pokud chcete zjistit cenu stěhování, nezapomeňte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme i v případě vašich dotazů a nejasností.
  • Zajistit dostatečný prostor pro přistavení stěhovacího vozu.

OBJEDNEJTE SI STĚHOVÁNÍ JEŠTĚ DNES

Věnujte čas důležitějším věcem a stěhování nechte na nás. Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
V pracovní době už do hodiny. Nebo nám zavolejte na některé z uvedených čísel.

Superstěhovák+420 723 123 100
Superstěhováksuperstehovak@gmail.com