Vyklízení Praha

V rámci služeb Super Stěhováka jsme schopni nabídnout vám nejen stěhovací služby, ale i vyklízecí služby Vyklízení Praha. Naše firma má bohaté zkušenosti se stěhováním, vyklízením, ale i likvidací nejrůznějších typů objektů. Vyklidíme váš byt, dům, sklep, ale i půdu. Nemluvě o vyklízení pozůstalosti. Vyklízení Praha vám nabídne kompletní servis, jehož součástí je náš příjezd, vyklizení, odvoz, ale i likvidace odpadu. V případě vašeho zájmu vyklidíme jakýkoliv prostor, budete chtít.

Levné vyklízení Praha

S našimi službami si můžete být jisti, že nebudeme hledat to nejdražší, ale právě to nejlevnější řešení. I proto si pořádně promyslíme, zda provedeme vyklizení vaší nemovitosti pouze s vozidlem, nebo zda necháme k vaší nemovitosti přistavit kontejner. Když už kontejner budete potřebovat, jsme schopni vám zajistit velkoobjemové kontejnery za velmi výhodnou cenu. Vyklízení Praha vyklidí jak běžné vybavení nemovitosti, tak i těžká břemena.

Vyklizení je rychlé a spolehlivé

 • Vyklidíme malé a stísněné prostory, kde je tolik prachu, že se tam sami zdráháte vstoupit.
 • Vyklidíme vás byt před rekonstrukcí.
 • Uvolníme prostor ve vašem interiéru novému nábytku či spotřebičům.
 • Vyklízíme sklepy, byty, domy, půdy, komerční prostory i instituce.
 • Vyklízení sklepů může zahrnovat i bourání starých sklepních kójí.
 • Pracujeme i ve znečištěných prostorech.
  • Diskrétní vyklizení je to nejlepší

   Mnoho našich klientů při vyklízení vyžaduje naprostou diskrétnost. A my vás chápeme. I proto jsme schopni vám nabídnout služby vyklízení v časných ranních či večerních hodinách. Děláme vše pro to, abyste byli s našimi službami spokojení.

   Naše ceny jsou velmi příjemné

   Pokud vás zajímá, kolik přesně zaplatíte za naše vyklízecí služby, můžeme vám zhotovit finální kalkulaci pro vyklízecí práce po osobní návštěvě prostor, které se budou vyklízet, naším technikem. Návštěva tohoto technika je bezplatná, technik v nemovitosti zhodnotí, jak složité vyklízecí práce budou, v jakém objemu se práce bude vykonávat (zda stačí dodávka, nebo je třeba objednat kontejner), zhodnotí druh odpadu, ale také vám navrhne to nejlepší řešení právě pro vás.

   O orientační cenovou kalkulaci však můžete požádat i bez návštěvy naším technikem. Stačí, když nám zavoláte, nebo nám napíšete e-mail. Přitom si promluvíme o množství a druhu odpadu. Když už vám vytvoříme konečnou cenovou kalkulaci, budete mít jistotu, že se jedná o pevnou cenu, se kterou již nebudeme nijak pohybovat. Naše ceny jsou konečné. Věříme, že budete s našimi vyklízecími službami spokojeni.