Když chceme rozšířit své podnikání využijeme montovanou halu

Máme menší firmu, ale chceme ji rozšířit. Co nám chybí jsou skladové prostory. Jak ovšem rychle zajistit vše potřebné k tomu, aby naše podnikání bylo úspěšné? Kde rychle seženeme větší sklad pro materiál nebo pro hotový výrobek? Odpověď na tuto otázku můžeme najít v tomto článku.

Čeká nás rozšíření firmy…

Všude samá práce, poptávka po našich výrobcích se jen hrne a my musíme naskladnit materiál…jenže problém je v tom, že na to nemáme tolik prostoru. Montované haly jsou ale výborným a flexibilním řešením pro všechny, kdo potřebují nejen rozšířit své podnikání, ale také pro ty, co hledají spolehlivé zastřešení pro cokoliv. Jde o kvalitní ocelové konstrukce, které jsou opláštěny vysocepevnostní plachtou. Ta má mnoho pozitivních vlastností mezi něž patří voděodolnost, dále pak požární odolnost a izotermické vlastnosti. Haly mohou mít různé rozměry a to nejen do šířky, ale i do délky. A pokud budeme potřebovat z jakéhokoliv důvodu halu zmenšit nebo naopak ještě zvětšit, žádný problém v tom není. Stačí jen oslovit firmu, která nám halu již předtím zhotovila a náš požadavek bude vyřízen. A nemusíme mít strach, že nám hala při velkém větru uletí. Konstrukce je dobře ukotvena a tím upevněna i plachta po obvodu.

Výhody montované haly

Tyto haly mají mimo skvělou výhodu rozšíření rozměrů i jiná pozitiva. Při své montáži potřebují jen pevný základ a pokud má hala méně než 1000 m2, není potřeba stavební povolení. Každého investora ale zajímá většinou cena za služby. Tady musíme klienty, kteří uvažují o montovaných halách ujistit, že budou jistě mile překvapeni pořizovací cenou haly, je totiž výrazně nižší než klasický zděný objekt. Ušetřené finance můžeme pak využít tam, kde to bude potřeba nejvíce. Mnoho zájemců o montované haly také poukazují i na další výhodu a to je její rychlá montáž. Pokud nás totiž tlačí čas, můžeme mít skladové prostory za pár týdnů vyřešeny. Záruka těchto hal se odhaduje až 40 let na konstrukci a na 20 let na opláštění. Plachty nepropouští světlo a jak už bylo řečeno, jsou odolné vůči dešti a jsou celoročně použitelné. Můžeme je použít k jakémukoliv skladování.

montované mobilní haly

K čemu všemu je možné montované haly využít?

Skladové nebo výrobní prostory ale nejsou jediným možným řešením. Montované haly mají všestranné využití například i v zemědělství, kdy je lze vidět jako garáže velkých zemědělských strojů, k ustájení hospodářských zvířat a uskladnění jejich krmiva, můžeme je využít i jako garáže pro dopravní společnosti nebo díky své velikosti i jako hangáry pro letadla. Ani sportovní odvětví ale nezůstává pozadu. Zde se mohou tyto haly využít k zakrytování různě velikých sportovišť, tenisových kurtů, bazénů nebo i pro jízdárny. Haly můžeme vidět i na veletrzích nebo různých akcích, které zastřeší vystavované zboží nebo návštěvníky schová před nepřízní počasí. Jak je vidět různorodost použití těchto hal je opravdu veliká. Mnohým usnadní podnikání, jiným pomůže s úschovou moderní techniky.

Doplňující služby k montovaným halám

Výrobní společnosti se dnes bez montovaných hal bohužel neobejdou. Proto je velmi vhodné najít řešení pro každou společnost nebo firmu, která má o montovanou halu zájem. Pokud se jedná o skladové prostory, musíme myslet na to, že vrata musejí být opravdu velká, a to pro průjezd vysokozdvižného vozíku s nákladem materiálu. Vrata mohou být rolovaná, posuvná nebo v klasickém provedení dvoukřídlá. K tomu všemu je možné připravit halu s okny, kde sklo jako výplň nahradí v tomto případě slída. Dalšími prvky pro montované haly mohou být samozřejmě rozvody elektřiny, vody i osvětlení.