Malíři Praha zajistí kvalitní malování bytu

Malíři Praha se specializují na malířské řemeslo již mnoho let. Provádíme malování bytů, domů, nebytových prostor, komerčních prostor, průmyslových hal a dalších interiérů. Naším cílem je profesionálně odvedená práce, maximální spokojenost a důvěra našich klientů.

Spokojenost zákazníků je naší prioritou

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Díky mnohaletým zkušenostem a aktivní práci v oboru jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Nabízíme kompletní realizaci přesně podle požadavků a potřeb klienta.

Nabízíme veškeré služby v oboru malíř pokojů – natěrač a to na profesionální úrovni. Naši profesionální malíři si umí poradit i s velmi opotřebovanými omítkami, kterým propůjčí opět nádherný vzhled. Při práci používáme výhradně kvalitní materiály a barvy od renomovaných výrobců.

Malíři Praha nabízejí profesionální malířské práce

Malíři Praha se věnují výmalbě moderních, klasických i historických interiérů a to i ve špatném či velmi opotřebovaném stavu. Naši profesionální malíři pokojů přistupují ke každé zakázce s maximální péčí. Před realizací navštíví vaše prostory náš specialista, který přímo na místě určí rozsah prací a doporučí konkrétní postup. Na základě odsouhlasených podmínek připravíme cenovou nabídku a následně začneme s realizací zakázky.

V předepsaném čase k vám dorazí náš tým profesionálních malířů. Před započetím práce ochráníme veškeré vybavení interiéru ochrannými fóliemi. Následně provedeme ošetření zdí, vyrovnání nedokonalostí a kompletní srovnání odkladu. Po finální výmalbě celý vymalovaný interiér uklidíme. Nakonec předáme hotové dílo klientovi.

malíři Praha

Pomůžeme s kompletním návrhem výmalby

Malíři Praha jsou specializovaným týmem, který nabízí malířské práce s kompletním návrhem inovace. Výmalba pokojů je náročnou disciplinou a to nejen díky fyzické práci, ale také z hlediska výběru vhodných barev. Každý pokoj v domácnosti vyžaduje výmalbu jinou barvou, která má pro lidský organismus povzbuzující nebo naopak uklidňující účinky.

Výběr vhodné barvy a jejího tónu jde ruku v ruce také se světlem, které do místnosti proudí a samozřejmě se musí brát v úvahu vybavení pokoje. To všechno jsou aspekty, které je nutné brát v potaz, při výběru vhodné barvy pro váš interiér. Naši Malíři Praha vám pomohou vybrat vhodné barvy, pomohou s doladěním drobných detailů, jako je výběr okrasných a ochranných lišt, šambrán a dalších doplňků.

Malujeme tyto prostory:

interiéry domů a bytů zabýváme se výmalbou jednotlivých pokojů, celých bytů, rodinných domů, hotelů, ubytovacích a stravovacích zařízení i nebytových prostor

komerční prostory – kancelář i celou firmu oblékneme do nového kabátu. Dále malujeme obchodní domy, výrobní haly, sklady a jiné haly

zdravotní střediska – zvláště nemocnice, polikliniky a ordinace vyžadují moderní a přitom uklidňující výmalbu, která bude příjemně působit na pacienty

malování nebytových objektů – sklepy, tělocvičny, relaxační místnosti a mnoho dalších interiérů jsme schopni ozvláštnit nejen o krásnou výmalbu, ale také o zajímavé moderní či tematické prvky.

Vybíráme vždy správný typ barev

Výmalba interiéru musí vydržet mnoho let stejně krásná jako po realizaci po mnoho let i v extrémně namáhaných interiérech. Proto při výběru vhodných materiálů a barev dbáme na kvalitu a trvanlivost. Každému klientovi představíme výběr nejvhodnějších produktů a následně vybereme typy barev a jejich účel, který se dělí na:

  • omyvatelné latexové vnitřní či venkovní malby
  • barvy hliníkového typu
  • barvy disperzní
  • protiplísňové barvy
  • plastické omítkové barvy
  • penetrační nátěry

Provádíme veškeré natěračské práce

Malíři Praha se specializují rovněž na natěračské práce venku i v interiéru. Naši zkušení natěrači provádí nátěry v bytech, nebytových prostorech, na úřadech, ale také ve školách, jídelnách, výrobních halách a mnoha dalších místech. Rádi vyřešíme i nátěry kovových či dřevěných konstrukcí, střech, věnujeme se rovněž natěračským pracím na stavbách i jinde v terénu.

Veškeré natěračské práce provádíme na profesionální úrovni s kladeným důrazem na odbornost a kvalitu. Naši natěrači jsou pečlivě proškoleni a ve své práci mají dlouholetou praxi. Při aplikaci nátěrů používáme nejmodernější vybavení i tradiční techniku.

Objednejte si Malíře Praha

Malování interiéru není žádnou lehkou disciplinou. Spolu s malováním se mohou objevit nečekané situace, které je nutné řešit rychle a zároveň odborně tak, aby byl výsledek výmalby prvotřídní. Svěřte proto malování do rukou našich odborníků, kteří k vám dorazí vždy v předem sjednaném termínu. Výsledkem naší práce budete ohromeni a zároveň se budete moci konečně těšit z krásných zdí vašeho domova, kanceláře nebo firmy.