Kolečka na stěhování nábytku

Hledáte profesionální pomoc při stěhování? Obraťte se na naší stěhovací firmu SuperStěhovák. Pro stěhování používáme kolečka na stěhování nábytku a další techniku.

Kolečka na stěhování nábytku

Kolečka na stěhování nábytku jsou nepostradatelným pomocníkem každého našeho profesionálního stěhováka. Jedině díky kvalitní a prověřené technice jsme schopni přestěhovat i velmi těžká břemena, jako jsou například kovové regály, skříně z masivu nebo piana či klavíry i z těžko přístupných míst nebo z vysokopodlažních budov bez výtahu. K vašim věcem budeme během stěhování přistupovat s maximální obezřetností tak, aby nedošlo k jejich poškození.

Kolečka na stěhování nábytku používají i naši stěhováci

Jsme profesionální pražští stěhováci z firmy SuperStěhovák, kteří se každý den specializují na přestěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů, restaurací a dalších komerčních prostor. Přestěhujeme vaše věci po celé České republice i do zahraničí. Náš tým tvoří statní muži, kteří jsou pravidelně proškoleni tak, aby stěhování i cenných věcí proběhlo bez problémů a s maximální bezpečností. Pro případ nehody jsme pojištěni kvalitní pojistkou, která nám umožňuje obratem vyplatit peníze za poškozené věci.

Proč používáme kolečka na stěhování nábytku

Kolečka na stěhování nábytku jsou důležitým pomocníkem při stěhování, ale také při přemisťování těžkých skříní, komod či jiných předmětů. Kolečka na stěhování nábytku jsou skvělou pomůckou pro naše profesionální stěhovací služby.

Výhoda koleček na stěhování nábytku

Kolečka na stěhování nábytku doporučujeme zakoupit do každé domácnosti. Skvěle se budou hodit pro přemístění těžkých skříní během malování nebo pro kompletní přestavbu místnosti. Naši stěhováci používají výhradně kvalitní kolečka na stěhování nábytku, která zajistí bezpečné přestěhování i velmi těžkých věcí.

  • rychlá a snadná aplikace pod nábytek a další věci
  • jednoduché přemístění i těžkého nábytku
  • možnost použití v malých prostorech

Kolečka na stěhování nábytku musí být kvalitní

Pro stěhování používáme pouze kvalitní stěhovací náčiní. Jedině tak můžeme svým zákazníkům zajistit odborné stěhovací služby na vysoké úrovni. Zavolejte si naší profesionální stěhovací firmu SuperStěhovák. Jak probíhá spolupráce? Než se pustíme do stěhování, vás navštíví náš specialista, který na místě zhodnotí situaci, navrhne průběh stěhování a připraví předběžnou cenovou kalkulaci. Pro přepravu vašich věcí vymyslí nejvhodnější trasu, po které budeme stěhované věci převážet. Věci připravíme na stěhování a následně převezeme na místo určení.

Objednejte si naše stěhovací služby

Nedělejte si starosti, jak svůj majetek přestěhujete na novou adresu. Jednoduše si objednejte naše profesionální stěhovací služby! Jsme stěhovací firma s mnohaletou tradicí. Přestěhujeme historicky cenné skříně, těžké klavíry, křehké sochy i obrazy. Za sebou máme mnoho realizovaných zakázek. Nebojíme se díky našim bohatým zkušenostem splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Obraťte se na nás a my vás pomůžeme přestěhovat v krátkém čase kamkoli budete potřebovat. Pro objednání SuperStěhováků použijte kontaktní formulář, nebo nás zavolejte telefonicky.