Mezinárodní stěhování

Rozhodli jste se, že svoji domácnost přestěhujete do zahraničí? Možná jste to plánovali dlouho, možná vám přišla nabídka na lepší práci v jiné zemi zcela neplánovaně. Ať už to bylo jakkoliv, jste právě v situaci, kdy musíte přestěhovat veškerý svůj majetek. Pokud jste se rozhodli svěřit se do rukou odborníků, jste na správném místě. Super Stěhovák je firma, která vám nabízí kvalitní a spolehlivé služby v oblasti stěhování. Nenabízíme pouze stěhování po naší republice, ale i mezinárodní stěhování. Stěhujeme jak malé garsonky, tak i prostorné rodinné domy.

S námi je stěhovani bytu a domu pohoda

STÁLÝ TÝM

O vaše věci se budou starat zkušení stěhováci, kteří prošli školenímI a mají za sebou dlouhou praxi. Žádní nezkušení nováčci a brigádníci.

ZAPŮJČENÍ KRABICE

Kartonové a plastové krabice vám zdarma zapůjčíme. Za drobný poplatek je doručíme až k vám domů, a to v dostatečném předstihu, abyste do nich mohli vše v klidu zabalit.

MODERNÍ VOZY

V našem vozovém parku stojí jen moderní stěhovací vozy. Mají čistý, polstrovaný a kódově uzamykatelný nákladový prostor a profesionálního řidiče za volantem.

Proč stěhovat s námi

Superstěhovák

Moderní polstrované vozy

Ať už budeme stěhovat cokoliv, váš majetek u nás bude v bezpečí. Naše vozidla jsou moderní a polstrovaná, takže nemusíte mít strach z toho, že by se po cestě něco poškodilo.
Superstěhovák

Uskladnění vašich věcí

Pokud máte majetek, kterého se nechcete zbavit, ale nechcete jej mít ani doma, můžete využít naší služby, kdy se o uskladnění vašeho majetku postaráme my. Váš majetek uskladníme v zabezpečeném a vyhřívaném skladu.
Superstěhovák

Stěhujeme i těžká břemena

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení.
Superstěhovák

Nabízíme ekologickou likvidaci vašeho majetku

Máte ve svém starém domově nábytek a předměty, které už nepotřebujete? Přenechejte je nám! Levně, ekologicky a hlavně rychle se postaráme o likvidaci vašeho starého majetku.
Superstěhovák

Stěhujeme i umělecké předměty

Máte doma vzácné exponáty, u kterých nechcete, aby se při vašem stěhování poškodily? Nemějte strach a svěřte je do našich rukou. Se stěhováním vzácných exponátů máme spousty zkušeností, na tomto typu stěhování s vámi budou spolupracovat zaměstnanci, kteří se na tento stěhování uměleckých děl a předmětů specializují.
Superstěhovák

Přestěhujeme vaši garsonku, ale i velkou firmu

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení. Stěhujeme i velké firmy.

Máte dotaz? Napište nám

Jak se připravit na mezinárodní stěhování

Před každým mezinárodním stěhováním vám rádi nabídneme nezávaznou prohlídku naším technikem (po Praze zdarma). Tato prohlídka je vhodná pro všechny naše klienty. Technik vám sdělí informace o tom, jak věci zabalit, jak vše připravit. Také vás seznámí se všemi náležitostmi, které souvisí se stěhováním do zahraničí. Pokud budete mít zájem, rádi vám zajistíme všechny obalové materiály, které by se vám mohly hodit.

Mezinárodní stěhování a nízká cena

  • Vaši domácnost jsme schopni přestěhovat rychle, spolehlivě, kvalitně, ale i levněji než konkurence.
  • Při stěhování vyřešíme vše za vás. Vy se tak můžete soustředit na příjemnější věci.
  • Všechny věci vám můžeme pomoci i zabalit. Kvalitně zabalené věci jsou základním předpokladem k tomu, aby se stěhování obešlo bez rozbitých kousků.
  • Přestěhujeme vám v rámci jednoho objektu, malého bytu, velkého bytu, ale i prostorné vily či firmy.
  • Snažíme se vyhovět všem vašim přáním, jsme tu pro vás každý den.
  • Jsme schopni vám zajistit i další náležitosti, které mohou se stěhováním souviset.

OBJEDNEJTE SI STĚHOVÁNÍ JEŠTĚ DNES

Věnujte čas důležitějším věcem a stěhování nechte na nás. Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
V pracovní době už do hodiny. Nebo nám zavolejte na některé z uvedených čísel.

Superstěhovák+420 723 123 100
Superstěhováksuperstehovak@gmail.com