Pojízdné stěhovací lišty

Potřebujete přestěhovat byt nebo se stěhujete se svou firmou na jinou adresu? Objednejte si naší stěhovací kancelář SuperStěhovák. Při stěhování používáme pojízdné stěhovací lišty!

Pojízdné stěhovací lišty

Hledáte pomoc při stěhování vašeho bytu, domu, kanceláře, skladu, obchodu, hotelu nebo jiných komerčních prostor? Fyzicky těžkou práci spojenou se stěhováním jednotlivých kusů nábytku přenechejte do rukou našich vyškolených, profesionálních stěhováků. Náš tým vám pomůže v krátké době přestěhovat i velmi těžký masivní nábytek, regály a jiné vybavení. Vy budete mít za úkol pouze našim stěhovákům říct, na jakou adresu mají vaše věci převést a kam rozmístit jednotlivé kusy nábytku. Nechte si pomoci se stěhováním a objednejte si naše služby ještě dnes.

Pro stěhování používáme pojízdné stěhovací lišty, které nám pomohou jednoduše a především bezpečně přestěhovat i velmi těžká břemena, jako jsou skříně z masivu, piana, klavíry, křídla a další cenné věci.

Hlavní výhody pro pojízdné stěhovací lišty

Pojízdní stěhovací lišty nám usnadňují bezpečné a rychlé přestěhování rozměrných břemen a těžkého nábytku. Jaké jsou hlavní výhody námi používaných pojízdných stěhovacích lišt?

  • všestranné použití pro profesionální i domácí stěhování
  • jednoduchá aplikace pod těžký nábytek a rozměrná břemena
  • jednoduché přestěhování těžkých břemen v těžko přístupných místech

Pojízdné stěhovací lišty zajistí bezpečné stěhování všech břemen

Jsme profesionální stěhovací firma s dlouholetou prací a pro stěhování používáme výhradně kvalitní a prověřené pojízdné stěhovací lišty, které nám umožňují přestěhovat všechny typy nábytku, aniž by došlo k jeho poškození. Před samotným stěhováním váš nábytek profesionálně zabalíme do stěhovací fólie, popřípadě použijeme kartonové krabice a další obalový materiál, aby nedošlo k mechanickému poškození, poškrábání či jinému poškození vašich věcí.

Pojízdné stěhovací lišty a další stěhovací náčiní

Pro stěhování používáme již zmíněné pojízdné stěhovací lišty, které jsou vyrobené od renomovaných výrobců, zajišťující maximální pohodlí při manévrování se stěhovanou věcí. Kromě pojízdných stěhovacích lišt používáme také další stěhovací techniku, jako jsou stěhovací popruhy, rudly a další.

Ke stěhování vašich věcí budeme přistupovat s maximální opatrností. Náš tým je pravidelně školen, proto garantujeme bezpečné stěhování všech druhů vybavení vaší domácnosti nebo kanceláře.

Kdyby přece jen náhodou došlo k poškození vašich věcí, jsme dobře pojištěni pojistkou, která nám umožní obratem nahradit škodu v plné výši. Naše stěhovací společnost působí non-stop sedm dní v týdnu a to včetně víkendů a svátků. Zastihnete nás po celý den i noc na telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré služby spojené se stěhováním. Jsme profesionálové, kteří dobře vědí, co stěhování obnáší a tak nabízíme svým klientům mnoho nadstandardních služeb v ceně stěhování.

Pojízdné stěhovací lišty vs. naši stěhováci

Naši stěhováci z firmy SuperStěhovák jsou fyzicky zdatní muži, kteří zvládnou přestěhovat nábytek i z vysokých pater bez výtahu. Ke stěhování používáme výhradně naše profesionální vybavení. Kromě stěhovacích pomůcek vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Je jen na vás, jestli k vám přijedeme v týmu šikovných stěhováků, nebo vám se stěhováním pomůže jen jeden náš specialista. Počet stěhováků a typ použitého vozu se odvíjí od druhu zakázky dle předchozí domluvy.