Stěhovací firmy

Potřebujete přestěhovat byt nebo kancelář? Využijte služby naší stěhovací firmy Superstěhovák. Působíme v Praze, přestěhujeme vás kdekoli po městě, po celé České republice i do zahraničí.

Využijte služby naší stěhovací firmy

Jsme profi stěhovací firma Superstěhovák a patříme mezi nejvýznamnější stěhovací firmy v celé České republice. Najdete nás na Praze 4, odkud vás odstěhujeme do všech koutů Evropy. Specializujeme se na stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal. Kromě stěhování nabízíme také služby v oblasti vyklízení půd a sklepů, odvoz starého nábytku nebo nepotřebných věcí do sběrného dvora a mnoho dalších činností, spojené se stěhováním.

Pro náročné zákazníky zajišťujeme i další služby, jako je například konečný úklid nemovitosti po vystěhování věcí, natírání radiátorů, dveří, obložek nebo malování interiéru. Provádíme stěhování těžkých břemen, drahých hudebních nástrojů, klavírů, pian i křídel. Stěhujeme do špatně přístupných míst i do vysokých pater činžovních nebo panelákových domů.

Kvalitní služby stěhovací firmy

Služby naší stěhovací firmy Superstěhovák nebylo nikdy výhodnější. Protože jsme velká stěhovací firma s dlouholetou praxí, disponujeme vlastním vozovým parkem. K dispozici máme velké vozy i kompaktní dodávky. Pro stěhování si nás objednávají velké firmy, rodiny s dětmi, majitelé malých garsoniér i nejrůznější dílny a garáže. Pro práci používáme vlastní stěhovací pomůcky, které nám ulehčí spoustu práce a času. Díky vlastní technice můžeme svým zákazníkům nabídnout širokou nabídku služeb za nejlepší ceny na trhu.

Proč objednat naše Superstěhováky

  • jsme tým zkušených Superstěhováků
  • stěhujeme 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků
  • přestěhujeme vás kdekoli po ČR i do zahraničí
  • jsme jištěni kvalitní pojistkou v případě nehody
  • vlastníme stěhovací vozy i stěhovací pomůcky
  • stěhujeme i z těžko přístupných míst
  • věnujeme se rovněž vyklízení sklepů, půd, bytů v pozůstalosti apod.

Využijte nonstop služby naší stěhovací firmy

Stěhování je časově náročná disciplina a je jasné, že na ni nechcete plývat svou dovolenou. Proto jsme tu my, tým statných Superstěhováků, kteří vám pomohou se stěhováním všech krabic, skříní, komod a dalšího vybavení z vaší domácnosti.

Pracujeme sedm dní v týdnu a to i o svátcích. Pracujeme v brzkých ranních hodinách i pozdě v noci. Jsme tu pro vás nonstop každý den a to na telefonu nebo na kontaktním formuláři, na našich internetových stránkách. Stěhování přizpůsobíme vašim potřebám tak, abychom nenarušili chod vaší firmy nebo domácnosti.

Objednejte si stěhování právě nyní

Stěhování nebylo nikdy jednodušší a to díky našemu profesionálnímu týmu ze Superstěhováků. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nebojíme se splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Přestěhujeme vás kamkoli bude potřeba, nábytek vyneseme i do vysokopodlažních budov bez výtahu. Ke stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky. Můžeme vám pomoci i s odvozem nového nábytku nebo vysloužilých spotřebičů. Dorazit k vám může náš tým stěhováků nebo jeden stěhovák s velkým vozem. Vše záleží na domluvě! Objednejte si nás telefonicky nebo kontaktním formulářem.