Stěhovací kolečka

Chcete přestěhovat bez starostí svůj byt nebo firmu? Objednejte si naší profi stěhovací firmu SuperStěhovák. Pro stěhování používáme stěhovací kolečka a další profesionální techniku.

Stěhovací kolečka

Hledáte zodpovědnou stěhovací firmu, která by přestěhovala bez prodlev váš byt, dům, kancelář, sklady a další komerční prostory? Objednejte si naší profesionální stěhovací firmu SuperStěhovák. Jsme zkušený tým statných stěhováků, kteří mají svou práci rádi a přistupují k ní zodpovědně. Pravidelně své zaměstnance školíme, učíme je správně používat stěhovací techniku, jako jsou stěhovací kolečka, rudlík, stěhovací popruhy apod. S námi máte naprostou jistotu, že vaše cenné věci převezeme na místo určení v pořádku a včas.

Stěhovací kolečka pod nábytek

Stěhovací kolečka nám umožňují bezproblémové a jednoduché přemístění nábytku ve vašem bytě. Jednoduše s nimi dovezeme nábytek z bytu k výtahu a následně od vchodových dveří až do stěhovacího auta. Naše stěhovací firma SuperStěhovák stěhuje své zákazníky vždy podle předem stanoveného časového harmonogramu.

Na místo přijedou naši profesionální stěhováci, kteří pečlivě připraví nábytek na přestěhování, zabalí potřebné věci tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a nakonec začneme s transportem. Díky mnohaletým zkušenostem se nebojíme přestěhovat i historicky cenné předměty, jako jsou například masivní skříně, obrazy, těžké klavíry, křehké sochy či vázy. Nebojíme se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Pracujeme s maximální opatrností a pro případ nehody jsme jištěni dobrou pojistkou, která nám umožňuje ihned vyplatit finance v ceně stěhované věci.

Nedělejte si starosti se stěhováním díky našim stěhovacím kolečkům

Stěhovací kolečka jsou klíčovou pomůckou pro to, abychom vynosili váš nábytek do nového bytu. Následně jej rozmístíme dle vašich požadavků, složíme a připravíme pro další použití. Veškerá práce spojená se stěhováním spadá na naše zaměstnance. Od vás jen potřebujeme vědět, kam přijdou jednotlivé kusy nábytku.

Stěhovací kolečka a jejich výhody

Stěhovací kolečka doporučujeme pořídit do každé domácnosti, kde jsou skříně a další těžké předměty. Stěhovací kolečka hojně využijete při stěhování skříní během malování, přemístění nábytku nebo ostatních těžkých břemen, třeba v garáži. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro použití stěhovacích koleček tak, aby při manipulaci nedošlo k mechanickému poškození stěhované věci.

Stěhovací kolečka a jejich přednosti

  • jednoduchá aplikace pod nábytek a těžká břemena
  • snadné přemístění velkých balíků, nábytku a regálů
  • usnadňuje stěhování i v malých interiérech
  • všestranné využití pro domácí i profesionální stěhování

Objednejte si SuperStěhováky

Chystáte se přestěhovat do nového města v České republice nebo se stěhujete do zahraničí? Nedělejte si zbytečné starosti s tím, kterou trasu vybrat pro stěhování, jak všechny věci dobře zabalit a co všechno zařídit v průběhu samotného stěhování. Se vším vám pomůžou naši specialisté. Objednejte si nás na telefonním čísle nebo nás kontaktujte vyplněným formulářem. My se postaráme o stěhování za vás.