Stěhovací pásy

Hledáte Superstěhováky, kteří by vám přestěhovali celý byt, kancelář, sklad či garáž? Nebo chcete jen pomoci odstěhovat nový gauč? Objednejte si nás. Ke stěhování používáme stěhovací pásy

Stěhovací pásy v praxi

Jsme profesionální stěhovací firma z Prahy, která nabízí stěhování po celé České republice i kamkoli do zahraničí. Na trhu působíme již řadu let a díky svým mnohaletým zkušenostem dokážeme splnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků. Hravě si poradíme s těžkými břemeny, které vystěhujeme z těžko přístupných míst, z vysokopodlažních budov i ze sklepů. Pro stěhování používáme kvalitní stěhovací pásy, které nám usnadňují práci a šetří čas.

Stěhovací pásy a průběh stěhování

Stěhování provádíme od A do Z. Nejdříve k vám pošleme našeho specialistu, který na místě zhodnotí situaci, navrhne průběh stěhování a připraví návrh cenové kalkulace spolu s harmonogramem stěhování. Vymyslíme nejvhodnější trasu pro transport, připravíme váš nábytek i drobnosti na stěhování, bezpečně je uložíme do vozu a následně převezeme na místo určení. Pro stěhování používáme stěhovací pásy. Ty nám umožňují stěhovat těžká břemena po schodech i z vysokých pater činžovních domů bez výtahu.

Stěhovací pásy usnadní přenášení velkých věcí

V naší firmě dbáme na časový harmonogram. U nás se vám nikdy nestane, že se stěhování protáhne z důvodu nepřipravenosti nebo nevhodného způsobu stěhování. Superstěhováci stěhují vždy podle předem stanoveného časového harmonogramu. Na místo přijedou naši profesionální stěhováci, kteří pečlivě připraví nábytek na přestěhování, zabalí potřebné věci tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a nakonec začneme s transportem. Stěhovací pásy nám umožňují stěhovat křehké i rozměrné věci. Máme atestaci pro stěhování klavírů, pián, historického nábytku, soch, obrazů a dalších cenných předmětů. Pro případ nehody jsme jištěni výhodnou pojistkou, která garantuje v případě poškození plnění v maximální výši.

Stěhovací pásy a jejich výhody

  • umožňují stěhování i z těžko přístupných míst
  • mají kompaktní velikost a jsou lehké
  • možnost použití v domácnosti i ve firmě
  • přestěhují i těžká břemena bez mechanického poškození

Stěhovací pásy vybírejte s nastavitelnými popruhy. Jedině tak můžete navolit rovnoměrné rozložení váhy stěhovaného předmětu mezi dvěma rozdílně vysokými osobami. Stěhovací pásy jsou nejčastěji atestovány pro zvedání břemen o hmotnosti 700 kilogramů, nedoporučuje se zvedat jednou osobou více, jak padesát kilogramů.

Objednejte si stěhování u nás

Máte před sebou stěhování domácnosti nebo firmy? Obraťte se na nás. Specializujeme se na komplexní stěhování. Stačí nám sdělit adresu a místo, kam rozložit nábytek na nové adrese. O ostatní už se postaráme sami! Vlastníme profesionální stěhovací techniku i stěhovací vozy. Poslat k vám můžeme tým stěhováků nebo kolegu s velkým autem, který vám pomůže při stěhování a odveze věci na potřebné místo. Objednejte si nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky a fyzicky těžkou práci se stěhováním přenechejte nám.