Stěhovací plošina

Stěhovací plošina umožní našim statným SuperStěhovákům přestěhovat i velmi těžká břemena kamkoli budete potřebovat. Stěhujeme domácnosti, sklady i celé firmy.

Stěhovací plošina

Stěhovací plošina disponuje velkou, protiskluzovou plochou pro přepravu rozměrného nábytku a balíků. Díky velkým gumovým kolečkům umožňuje bezpečně stěhovat těžká břemena na nerovném terénu. Nosnost stěhovací plošiny se liší od velikosti, přibližně je to však něco kolem 600 kg. Naši statní stěhováci používají stěhovací plošinu pro bezpečné přemístění vašeho nábytku, piana, regálů a dalších stěhovaných věcí.

Pro stěhování těžkých břemen disponujeme další stěhovací technikou, která nám umožní ušetřit čas a vynaloženou energii. Přenechejte práci spojenou se stěhováním do našich rukou a užívejte si pohodu se svou rodinou. Naše stěhovací firma SuperStěhovák se postará o všechny věci spojené se stěhováním vaší domácnosti nebo firmy.

Jak nám pomáhá stěhovací plošina v praxi

Jsme profesionální stěhovací firma sídlící v Praze. Na trhu působíme mnoho let a díky mnohaleté praxi dokážeme zajistit stěhování všech předmětů i z vysokých budov bez výtahu, půd nebo špatně přístupných míst. Nabízíme vám profi služby v oblasti stěhování bytů, domů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří, vyklízení půd i sklepů.

Umíme splnit přání všem našim klientům a nebojíme se těžkých překážek. Při stěhování postupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Dbáme o bezpečí vašich věcí i o naše zdraví. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události. Pro stěhování používáme stěhovací plošinu, kterou bezpečně odvezeme vaše věci do vozu, aniž bychom poškrábali drahé podlahy ve vašem bytě.

Stěhovací plošina a její hlavní výhody

  • jednoduše přepraví lehké, středně těžké a těžké předměty
  • kompaktní tvar plošiny nám umožní stěhovat i v úzkých prostorech
  • kolečka nepoškrábají podlahy a umožní stěhovat po nerovnostech
  • ušetří mnoho energie a času spojené se stěhováním

Přenechejte nám stěhování své domácnosti

Hledáte nejlevnější stěhovací firmu v Praze pro přestěhování vašich věcí, vyklízení půdy či sklepa? Obraťte se na naše stěhováky, kteří disponují potřebnou silou i stěhovacími pomůckami. Zajistíme komplexní služby se stěhováním vaší domácnosti nebo firmy. Pracujeme sedm dní v týdnu včetně víkendů a svátků. Stěhujeme po Praze, do všech koutů České republiky i do zahraničí. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo vyplněným kontaktním formulářem.