Stěhovací plošiny

Objednejte si statné Superstěhováky.cz a nechte si bez starostí přestěhovat byt nebo kancelář. Ke stěhování používáme stěhovací plošiny a další pomůcky.

Stěhovací plošiny

Potřebujete rychle a hlavně bezpečně přestěhovat domácnost, dílnu nebo komerční prostory? Objednejte si naší profesionální stěhovací firmu Superstěhovák. Působíme v Praze a okolí a nabízíme rychlé a bezpečné stěhování po Praze, celé České republice i do všech koutů Evropy.

Pro stěhování používáme kvalitní stěhovací plošiny, které nám usnadní práci s manipulací těžkých břemen. Stěhovací plošiny garantují bezpečné stěhování křehkých věcí, historicky cenného nábytku a dalších drahých předmětů.

Stěhovací plošiny a jejich použití

Stěhovací plošiny používáme v naší stěhovací firmě a doporučujeme je také svým zákazníkům, kteří mají doma těžký nábytek nebo dílnu. Využít se dají pro přemístění těžké komody, šatní skříně nebo nábytku z masivu. Stěhovací plošiny disponují rovnou, protiskluzovou a velkou plochou pro přepravu rozměrného nábytku, elektrospotřebičů nebo balíků. Velká kolečka zajišťují jednoduchou přepravu stěhované věci po nerovném povrchu, pogumovaná vrstva koleček pak zajistí bezpečnou přepravu po měkkých podlahách, kde by jinak hrozilo poškrábání povrchu. Nosnost plošin se liší od velikosti, přibližně je to však něco kolem 600 kg. Speciální stěhovací plošiny pod europalety či standardní gitterboxy mají nosnost kolem 1200 kilogramů.

Při stěhování využíváme hlavně stěhovací plošiny

Jsme profesionální stěhovací firma Superstěhovák a pro svou práci používáme jedině kvalitní stěhovací a manipulační techniku. Stěhovací plošiny najdou široké uplatnění při stěhování bytů, domů, komerčních prostor, hal, skladišť i dílen. Námi používané stěhovací plošiny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které usnadňují jednoduchý převoz těžkých věcí.

Stěhovací plošiny a jejich výhody

  • jednoduše přepraví lehké, středně těžké a těžké předměty
  • kompaktní tvar nezabere místnost v malém bytě ani garáži
  • jsou šetrné i k měkkým podlahám, nedochází k poškrábání
  • ušetří mnoho energie a času spojené se stěhováním

Přenechejte své stěhování na nás

Hledáte spolehlivé stěhováky v Praze a okolí pro přestěhování bytu nebo vynesení nábytku ze špatně dostupných míst jakou jsou půdy nebo sklep? Ať už se chystáte na generální úklid nebytových prostor nebo chcete vyklidit byt v pozůstalosti, těžkou práci se stěhováním velkých břemen nechte na nás.

Jsme tým statných stěhováků, kteří jsou pravidelně proškolování pro stěhování drahých předmětů, historicky cenného nábytku, pian, klavírů a dalších předmětů. Pro případ nehody jsme jištěni výhodnou pojistkou, proto garantujeme vyplacení náhrady škody v plné výši. Vlastníme stěhovací vozy i kvalitní stěhovací techniku, včetně stěhovacích plošin.

Objednejte si stěhovací služby právě nyní, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Přestěhujeme vás i o víkendech a svátcích, v brzkých ranních hodinách nebo pozdě večer. Vše záleží na domluvě!