Stěhovací podložky

Stěhovací podložky používá naše profesionální pražská stěhovací firma Superstěhovák pro stěhování těžkých břemen z vysokých pater bez výtahu i z těžko přístupných míst.

Stěhovací podložky

Stěhování v Praze, po celé České republice i do zahraničí, provádějí naši profesionální a statní stěhováci z firmy Superstěhovák tak, že nejdříve k vám přijde náš specialista, který na místě zhodnotí situaci, navrhne průběh stěhování a připraví návrh cenové kalkulace. Při této kalkulaci s vámi dohodneme nejjednodušší průběh stěhování, vymyslíme nejvhodnější trasu, po které budeme stěhované věci převážet, věci připravíme na stěhování a následně převezeme na místo určení.

Ke stěhování vašich věcí používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky. Jednou z nich jsou stěhovací podložky, které nám zajistí jednoduchou manipulaci s těžkými břemeny, jako jsou skříně z masivu, piana, klavíry a elektrospotřebiče. Stěhovací podložky využívají proškolení zaměstnanci, kteří garantují bezproblémový průběh stěhování, zajistí maximální bezpečnost stěhovaných věcí i svého zdraví.

Stěhovací podložky a jejich použití

Stěhovací podložky nám umožňují rychlý a bezproblémový průběh stěhování. Díky kvalitní manipulační technice dokážeme vystěhovat těžký a velký nábytek z malých prostor, jako jsou půdy, sklepy nebo vysokopodlažní budovy bez výtahu.

Stěhování naší firmou Superstěhovák probíhá vždy podle stanoveného časového harmonogramu, který s vámi důkladně projednáme. Po odsouhlasení cenové nabídky i časového harmonogramu k vám na místo přijedou naši profesionální stěhováci, kteří pečlivě připraví nábytek na přestěhování, zabalí potřebné věci tak, aby nedošlo k mechanickému poškození, a nakonec začneme s transportem.

Stěhovací podložky přestěhují i křehké věci

Stěhovací podložky jsou ideální volbou při stěhování nejrůznějších velkých skříní, balíků, ale také drobností a cenností. Vaše stěhované věci na transport připravíme. Ke stěhování používáme kvalitní obalový materiál i krabice, vyrobené z kvalitního a tvrdého kartonu, který svým složením zabraňuje mechanickému poškození stěhovaných věcí. Pro stěhování disponujeme vlastními krabicemi. Máme různé rozměry krabic s výbornými vlastnostmi. Nejen že jsou dobře skladné a

pevné, mají vysokou nosnost, jsou uzavíratelné a díky bočním úchytům se snadno uchytí a přenesou. Kvalitní lepenka ochrání obsah před veškerým poškozením.

Stěhovací podložky a jejich vlastnosti

  • rychlá a snadná manipulace s těžkými břemeny
  • jednoduché přemístění díky rozložení váhy
  • možnost použití v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Objednejte si stěhování u nás

Naše stěhovací služba Superstěhovák nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti stěhování domácností, komerčních prostor, dílen, skladů nebo výrobních hal. Dále se specializujeme na vyklízení všech půdních prostor, sklepů, chat, chalup a dalších prostor. Naši profesionální stěhováci vám pomohou s vyklízením a čištěním vaší nemovitosti. Objednejte si naše služby a těžkou práci přenechejte našim profesionálně vyškoleným pracovníkům.