Stěhovací podvozek

Hledáte profesionální stěhovací firmu pro přestěhování domácnosti, firmy nebo pro přepravu nového nábytku? Obraťte se na nás, k práci používáme kvalitní stěhovací podvozek.

Stěhovací povozek a jeho využití

Rozhodli jste se pro nákup nového gauče, skříně či postele, ale nevíte, jak svůj nový nábytek dopravit do svého domu, nebo potřebujete přestěhovat svůj byt na novou adresu? Obraťte se na naše Superstěhováky, kteří ke stěhování používají kvalitní stěhovací pomůcky.

Ať už potřebujete přepravit jen několik kusů nábytku nebo potřebujete rovnou přestěhovat celou výrobní halu, garáž nebo sklad, obraťte se na náš tým profesionálních stěhováků. Pomůžeme vám odnést všechna těžká břemena z půd, sklepů a jiných, těžko přístupných míst.

Pro stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, jako jsou stěhovací pásy, rudlíky nebo stěhovací lišty. Největší uplatnění při stěhování u nás najde stěhovací podvozek, díky kterému můžeme přestěhovat opravdu všechna těžká břemena, jako jsou masivní skříně, komody, piana či klavíry. Na trhu působíme mnoho let, proto si poradíme i v těžkých situacích.

Stěhovací podvozek je praktický a kompaktní

Stěhovací podvozek doporučujeme pořídit do každé domácnosti nebo dílny. Jeho kompaktní tvar nezabere téměř žádné místo, přesto jeho použití využijeme téměř kdykoli, budeme-li potřebovat přestěhovat elektrospotřebiče, velké skříně a další věci. Stěhovací podvozky jsou praktické a snadno ovladatelné pomůcky pro stěhování těžkého nákladu. Nosnost těchto podvozků se liší od velikosti, přibližně je to však něco kolem 600 kg. Speciální stěhovací podvozky pod europalety či standardní gitterboxy mají nosnost kolem 1000 kilogramů a více.

Stěhovací podvozek a jeho výhody

  • snadno přepravíte lehké, středně těžké a těžké předměty
  • stěhovací podvozek je kompaktní, vejde se i do malé garáže
  • využít se dá i v malých prostorech
  • všestranné využití nejen pro domácí, ale i profesionální stěhování

Stěhovací povozek a jeho použití v praxi

Jsme profesionální stěhovací firma sídlící v Praze s mnohaletou působností na trhu. Díky každodenní praxi dokážeme zajistit stěhování všech předmětů i z vysokých budov bez výtahu, půd nebo špatně přístupných míst. Specializujeme se na stěhování drahých předmětů, historicky cenných předmětů, soch, obrazů, stěhování domácností i firem. V oblasti stěhování svým zákazníkům nabízíme vám profesionální služby a to při stěhování bytů, domů, nebytových prostor, obchodů či kanceláří, vyklízení půd i sklepů.

Stěhovací podvozek je nedílnou součástí našich stěhovacích vozů. K dispozici máme své vlastní velké stěhovací vozy i dodávky, se kterými můžeme bez problémů vjet i do úzkých uliček v historických částech měst. Stěhování nabízíme po Praze, po celé České republice i kdekoli v zahraničí.

Díky zkušenostem a individuálnímu přístupu našich zaměstnanců umíme splnit přání všem našim klientům a nebojíme se těžkých překážek. Při stěhování postupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Dbáme o bezpečí vašich věcí i o naše zdraví. Navíc jsme kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události. Pro stěhování používáme stěhovací pomůcky, se kterými bezpečně odvezeme vaše věci do vozu, aniž bychom poškrábali drahé podlahy ve vašem bytě.

Objednejte si profesionální stěhováky právě nyní

Čeká vás stěhování? Nedělejte si starosti s jeho plánováním. Náš tým se postará o celé stěhování sám. Připravíme stěhovací plán, vaše věci odborně zabalíme, bezpečně přepravíme na novou adresu, následně vyndáme z vozu a nakonec rozmístíme dle vašich požadavků. Vy se můžete těšit z nového prostředí a užívat si chvíle pohody s vašimi nejbližšími. Objednejte si nás právě nyní telefonicky nebo kontaktním formulářem.