Stěhovací podvozky

Objednejte si profesionální Superstěhováky. Jsme z Prahy, působíme po celé ČR i v zahraničí. Ke stěhování používáme stěhovací podvozky. Přestěhujeme vám domácnost, dílnu i firmu.

Proč používáme stěhovací podvozky

Čeká vás stěhování celé domácnosti, firmy, skladu, haly, hotelu nebo jiných komerčních prostor? Obraťte se na nás, jsme tým Superstěhováků. Naše profesionální stěhovací firma sídlí v Praze a v oblasti stěhování máme mnoho zkušeností. Díky tomu se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Pro práci používáme výhradně kvalitní stěhovací techniku, jako jsou stěhovací rudly, stěhovací pásy, stěhovací kříže a především stěhovací podvozky, díky kterým snadno a rychle přestěhujeme i velmi těžké masivní skříně, regály a další předměty, aniž bychom mechanicky poškodili stěhované věci nebo poškrábali měkké podlahy.

Stěhovací podvozky jsou součástí naší výbavy

Stěhovací podvozky jsou našimi věrnými pomocníky, ať už potřebujete odvést nový nábytek z obchodního centra nebo přestěhovat domácnost či firmu. Ke svým zákazníkům posíláme náš tým

profesionálních stěhováků nebo pošleme jednotlivce, který vám pomůže například s vystěhováním nového nábytku z obchodního domu do bytu, který je ve vyšším patře bez výtahu.

Stále nevíte, jak vystěhovat starý nepotřebný nábytek z půdy, odkud je těžký přístup? Pro stěhování nebo přepravu nadměrného nákladu se obraťte na naše profesionální Superstěhováky, kteří vám pomohou odvést všechna těžká břemena z půd, sklepů a jiných těžko přístupných míst. Specializujeme se kromě stěhování také na vyklízení půd, vyklízení sklepů, vyklízení nemovitosti v pozůstalosti nebo vyklízení po nájemnících. Pro stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací podvozky.

Stěhovací podvozky a jejich výhody

  • umožňují přepravit malé i velké předměty
  • disponují velkou úložnou plochou s protiskluzovým povrchem
  • kolečka usnadňují transport a nepoškrábají ani měkké podlahy
  • využít se dají i v malých bytech
  • dají se použít pro stěhování všech předmětů
  • využít je můžete doma i při profesionálním stěhování

Stěhovací podvozky usnadní stěhování

Do každé dílny k rodinnému domku nebo k bytu se hodí stěhovací podvozky, na kterých snadno přepravíte těžká břemena. Nemusí se nutně jednat o stěhování, ale třeba převezení pneumatik a dalších těžkých břemen zvládnete bez vynaložení velké energie. Stěhovací podvozky vám pomohou i při malování, kdy potřebujete přemístit nábytek do středu místnosti.

Objednejte si náš tým Superstěhováků

Potřebujete přestěhovat byt, firmu nebo jen přepravit rozměrnou věc a nemáte k dispozici patřičné vybavení? Než si kupovat všechny stěhovací doplňky, je výhodnější, najmout si naší profesionální stěhovací firmu.

Naše firma Superstěhovák má mnohaleté zkušenosti se stěhováním, přestěhováním nebo odvezením různých drahých, historicky cenných, velmi těžkých nebo asymetrických předmětů. Mnohaleté zkušenosti nám umožňují splnit i ty nejnáročnější či nepříliš časté požadavky. Obraťte se na náš tým profesionálních stěhováků a objednejte si nás telefonicky nebo kontaktním formulářem.