Stěhovací popruhy s háky

Čeká vás stěhování těžkých břemen ve špatně přístupných místech? Naše stěhovací firma SuperStěhovák nabízí stěhování popruhy s háky i velmi těžkých břemen, pian či klavírů.

Stěhování popruhy s háky

Potřebujete přestěhovat svůj byt z podkroví, kde není příliš velký prostor pro manipulaci těžkých a velkých břemen? I stěhování vašeho bytu z těžko přístupných míst může být probíhat bez komplikací, pokud si na pomoc přizvete profesionální stěhovací firmu SuperStěhovák.

Náš tým profi stěhováků ze SuperStěhováku nabízí svým zákazníkům stěhování všech druhů nábytku. Například stěhovací popruhy s háky přestěhují i piano v těžko přístupných místech. Nabízíme vám služby v oblasti stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, nebytových prostor, obchodů či hotelů.

Hlavní výhody stěhovacích popruhů s háky

Stěhování nebylo nikdy jednodušší, pokud k nim používáme profesionální a kvalitní stěhovací popruhy s háky. Jaké jsou jejich nesporné výhody oproti ostatnímu stěhovacímu náčiní?

  • jednoduchá aplikace pod těžký nábytek i velké balíky
  • snadná přeprava těžkých břemen bez fyzického vyčerpání
  • rychlé stěhování i v těžko přístupných místech

Stěhovací popruhy s háky pro jednoduché stěhování těžkých břemen

Naše stěhovací firma SuperStěhovák má za sebou již mnohaletou praxi v oboru a spoustu realizovaných zakázek. Díky tomu máme dostatečné zkušenosti se stěhováním nejrůznějších břemen, jako je například historický nábytek, dřevěné skříně z masivu, piana, křídla, křehké předměty a podobné vybavení interiéru. Nebojíme se splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Při stěhování vašich osobních věcí postupujeme vždy podle platných předpisů s ohledem na bezpečnost práce a také pro bezpečnost vašeho majetku. Ke stěhování přistupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Navíc jsme pro případ nehody kvalitně pojištěni, proto v případě nehody garantujeme adekvátní vyplacení pojistné události.

Stěhovací popruhy s háky a stěhování podle plánu

Objednejte si profesionální stěhování svého bytu, domu či nebytového prostoru v Praze a okolí naší firmou SuperStěhovák. Nabízíme stěhování stěhovacími popruhy s háky našimi stěhováky, kteří vám pomůžou s kompletní realizací stěhování. Před tím, než k vám pošleme tým školených stěhováků, vás navštíví náš specialista, který zhodnotí situaci, připraví s vámi stěhovací plán a na základě domluvy pak určí přesnou cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení k vám přijedou naši profi stěhováci, kteří se pustí do práce.

Jak probíhá stěhování stěhovacími popruhy s háky

Stěhovací popruhy s háky nám umožňují přestěhovat všechen váš nábytek tak, aniž by došlo k jeho mechanickému poškození. Před stěhováním všechen váš nábytek a bytové doplňky zabalíme tak, aby nedošlo k poškrábání, promáčknutí nebo jinému mechanickému poškození. Pečlivě zabalené věci bezpečně naložíme do přistaveného stěhovacího vozu. Poté nábytek a veškeré vaše vybavení přestěhujeme na novou adresu, kde jej vyložíme, odneseme na požadované místo, které jste si sami určili, smontujeme a připravíme pro další použití.

Objednejte si stěhování v Praze

Profesionální stěhovací firma SuperStěhovák je největší a nejlevnější stěhovací firma v Praze a jejím okolí. Objednejte si naše služby pomocí telefonu nebo nás kontaktujte vyplněným objednávkovým formulářem. Zajistíme vám komplexní servis v oblasti stěhování a vyklízení a nabízíme službu stěhování stěhovacími popruhy a háky. Naše stěhovací firma SuperStěhovák stěhuje své zákazníky po celé Evropě za nejvýhodnější ceny na trhu. Pracujeme sedm dní v týdnu včetně víkendů a svátků a telefon nikdy nevypínáme. Kontaktovat nás můžete kdykoliv!