Stěhovací služba

Čeká vás v blízké době stěhování? V tom případě jste už určitě promysleli, zda budete chtít stěhovat vy sami, nebo zda budete chtít využít stěhovací služby naší firmy. Ať už si vyberete jakékoliv stěhovací služby, přinášíme vám rady a tipy na to, co můžete udělat, aby vše proběhlo co nejvíce hladce.

To, že je lepší vyhořet, než se stěhovat, již dávno neplatí. Stěhovací služby naší firmy jsou na tak slušné úrovni, že si můžete být jisti tím, že jste si vybrali nejlépe, jak jste si jen mohli vybrat. Stěhovací služby naší firmy jsou jak z oblasti týkající se stěhování samotného, tak nabízíme i ostatní služby, kam patří například likvidace odpadu, montáž či demontáž nábytku a další. A jak si své stěhování můžete usnadnit?

Začněte s předstihem

Stěhování jako takové nikdy neuděláte ze dne na den. I proto nic nenechávejte na poslední chvíli. Pokud chcete využít stěhovací služby naší firmy, začněte vše připravovat s dostatečným předstihem. Ideální doba na to, abyste si objednali stěhovací služby naší firmy, je alespoň jeden měsíc dopředu. Pokud máte zájem o stěhování během víkendu, musíte počítat s tím, že se vám bude termín shánět hůře a měli byste se do toho dát co nejdříve.

Využijte služby technika stěhovací služby

Pokud vás zajímá, kolik vás budou služby stěhovací firmy stát, můžete si domů pozvat našeho stěhovacího technika. Služby našeho technika jsou zdarma. Technik vaši nemovitost důkladně prohlédne a vytvoří vám cenovou kalkulaci.

Na stěhování si vyhraďte jeden pokoj

Abyste se nemuseli po přestěhování každý večer prodírat hromadou krabic, měli byste si pro to vyhradit jeden z pokojů. Ideálně ten, který budete zezačátku potřebovat nejméně. Odtud pak krabice můžete postupně přesunovat do pokojů, v nichž budou věci vybalené. Díky tomu nebudete mít pocit, že žijete na skladišti.

Jak začít s balením

Ze všeho nejdříve začněte s balením bytových dekorací a dalších drobností, které nebudete v blízké době potřebovat. Dále můžete balit knihy, sezónní oblečení a výbavu, celkově to, co nebudete potřebovat. Například takový kuchyňský robot je něčím, bez čeho se chvíli před stěhováním obejdete.

Vše označte

Aby se nestalo, že budete bezmocně běhat po svém novém bytě a hledat, kam jste co zabalili, byste měli všechny krabice důkladně označit. A to nejen místností, do které daná krabice patří, ale i to, co v ní najdete.

Co se spotřebiči

Před stěhováním spotřebičů se podívejte na to, zda jsou ve stavu vhodném ke stěhování. Plechy vytáhněte z trouby, police z lednice. Lednici i mrazničku odmrazte a pořádně vyčistěte.

Těžká břemena hlaste předem

Věci, které jsou těžké, byste měli stěhovací firmě nahlásit předem. Jedná se o těžká břemena a ta spadají do stejnojmenné stěhovací služby. Patří sem posilovací stroje, klavír apod.

Zabalte si kufr na první dny po stěhování

První dny po stěhování byste měli využívat zejména věci, které budete mít zabalené v kufru. V prvních dnech totiž nebudete vědět, kde co najdete. Do kufru si proto před stěhováním zabalte vše, co byste mohli po stěhování potřebovat.