Stěhovací služby Praha

Naše firma Super Stěhovák je kompletně česká, dynamická a moderní společnost, která byla založena v roce 2011. Tato stěhovací společnost se soustředí nejen na stěhování, ale nabízí i jiné stěhovací služby Praha. Primárně pracujeme v Praze a Středočeském kraji, rádi vás však přestěhujeme i kdekoliv jinde po České republice. Výjimkou ale není ani stěhování mimo Českou republiku, odstěhujeme vás kdekoliv v rámci EU.

Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků, i proto se jim snažíme poskytnout co možná nejlepší servis. Nás tým je silný a plný profesionálů, kteří jsou mistry oboru. Nabízíme vám kvalitní stěhovací služby Praha, přístup zaměřený na individualitu, spolehlivost, férovost a příjemné ceny. A jaké stěhovací služby Praha nabízíme?

Stěhovací služby Praha

Naše firma Super stěhovák patří k firmám, které za sebou mají spokojené zákazníky – a to nejen se stěhováním jako takovým. Co všechno vám můžeme nabídnout? Obecně nabízíme stěhovací služby a ostatní služby, které se však se stěhováním taktéž prolínají. Ze stěhovacích služeb vám rádi nabídneme stěhování bytů, stěhování rodinných domů, stěhování kanceláří, mezinárodní stěhování, fullservice stěhování, ale i stěhování těžkých břemen. Z ostatních služeb vám pak můžeme pomoci s vyklízením pozůstalosti, vyklízením bytů, ekologickou likvidací, montáží a demontáží nábytku, dopravou a montáží nábytku z řetězců – jako je IKEA či KIKA, zapůjčení obalového materiálu. Nyní ke stěhovacím službám jako takovým.

Stěhování bytů

Přestěhujeme váš byt o velikosti garsonky, ale i prostorný mezonetový byt. Máme mnoho zkušeností se stěhováním malých bytů, ale i prostorných bytů. V případě potřeby vám rádi nabídneme obalové materiály. Přestěhujeme vás v rámci Prahy, Středočeského kraje, ale i kdekoliv po České republice či v rámci EU.

Stěhování rodinných domů

Naše firma vás přestěhuje z rodinného domu, ale také vám ráda zajistí odvoz a likvidaci toho, co s sebou již do nového vozit nechcete. Naše firma vám nabídne kvalitní služby za příjemnou cenu. Pokud vás zajímá předběžný cenový odhad, můžete si zavolat na návštěvu našeho technika – a to zdarma.

Stěhování kanceláří

Stěhování kanceláří a firem nemusí být ničím složitým, pokud se práce zhostí kvalitní stěhovací firma. S dobrým plánem prací, podle něhož se bude postupovat; ale i s vaší spoluprácí bude stěhování něčím, co se zvládne bez stresu. A to klidně i v brzkých ranních či pozdních večerních hodinách, aby nebyl omezen provoz vaší firmy.

Mezinárodní stěhování

Plánujete stěhováním do nového domova z důvodu nové práce, poznávání nových jazyků apod.? V tom případě vám rádi nabídneme i stěhování na poli mezinárodním. Rádi vás přestěhujeme kamkoliv po EU. Máme mnoho zkušeností jako s vnitrostátním, tak i mezinárodním stěhováním. Vše pro vaši spokojenost.

Fullservice stěhování

Nemáte čas, ale stěhování je něčím, co musíte řešit akutně? V tom případě využijte této služby, kdy při stěhování nemusíte být ani fyzicky zúčastnění. Dejte nám své klíče i s důvěrou a my vás přestěhujeme do nového.

Stěhování těžkých břemen

Klavír, posilovací stroje, ale i jiná těžká břemena jsou tím, co někteří stěhováci odmítají přemisťovat. U nás se však s tímto problémem nesetkáme. Přestěhujeme pro vás cokoliv – i těžká břemena.