Stěhováci

Stěhování nemusí být těžkou zkouškou vašich fyzických sil. Naši stěhováci vám pomohou přestěhovat dům či firmu po Praze, celé České republice i kamkoli do zahraničí.

Jsme profesionální stěhováci

Hledáte stěhovací firmu v Praze a jejím okolí? Naši stěhováci vám pomohou se stěhováním malé garsonky, přestěhováním celého rodinného domu, dílny, garáže, firmy, výrobní haly, skladu a dalších prostor. Zabýváme se také přepravou nového nábytku, odvozem vysloužilých spotřebičů nebo vyklízením prostor.

Jsme profi stěhováci, parta lidí, kteří svou práci mají rádi a přistupují k ní zodpovědně. Potřebujete přestěhovat firmu, dům, byt, nebo kancelář? Zavolejte nám. Nejdříve k vám pošleme našeho specialistu, se kterým projednáte vaše představy o stěhování, následně zhodnotí situaci, určí přesnou cenovou kalkulaci a po odsouhlasení k vám na místo přijedou naši stěhováci.

Jsme stěhováci z Prahy

I vaše stěhování může být probíhat bez složitých manévrů, pokud si na pomoc přizvete profesionální stěhovací firmu Superstěhovák. Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti stěhování. Jsme stěhovací firma s dlouholetou tradicí. Za sebou máme mnoho realizovaných zakázek.

Díky zkušenostem se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Nezalekneme se žádných prostor, nepřekvapí nás ani velmi těžká břemena nebo vysoké budovy bez výtahu. Při stěhování postupujeme vždy podle platných předpisů s ohledem na bezpečnost práce a také pro bezpečnost vašeho majetku. Ke stěhování přistupujeme profesionálně, s maximální bezpečností. Při práci nás jistí kvalitní pojistka, která nám zaručuje plnění v plné výši, v případě nehody.

Naši stěhováci mají vždy stěhovací plán

Nebojte se nepříjemných situací. S námi vás nic nezaskočí. Naši stěhováci vám pomůžou s kompletní realizací stěhování bytu i velké firmy. Veškerý nábytek a bytové doplňky zabalíme tak, aby nedošlo k mechanickému poškození nebo jinému poničení. Věci přeneseme do vozu, bezpečně je ukotvíme a převezeme na místo určení. Následně nábytek rozložíme na předem domluvená místa, smontujeme a připravíme k dalšímu použití.

Naši stěhováci pracují nonstop

Stěhování je složitou disciplinou, náročnou na čas. Nebojte si své stěhování naplánovat na kterýkoli den v týdnu ani na večerní hodiny. S námi si nemusíte brát na stěhování dovolenou. Naše stěhovací společnost působí non-stop sedm dní v týdnu. Zastihnete nás po celý den i noc na telefonu, kde s naším operátorem můžete sjednat veškeré služby spojené se stěhováním. Kontaktovat nás můžete rovněž prostřednictvím kontaktního formuláře přes naše internetové stránky.

Ke stěhování používáme své vlastní vybavení. Kromě stěhovacích pomůcek vlastníme prostorné, spolehlivé a moderní stěhovací vozy i dodávky. Je jen na vás, jestli k vám přijedeme v týmu šikovných stěhováků, nebo vám se stěhováním pomůže jen jeden náš specialista.

Objednejte si Superstěhováky právě nyní

Potřebujete se přestěhovat kdekoli po Praze, do jiného města v republice nebo za hranice? Nedělejte si starosti spojené se stěhováním a přepravou rozměrných věcí. Obraťte se na nás a využijte našich služeb stěhování. Naši stěhováci jsou tu pro vás na telefonním čísle nebo si nás můžete objednat vyplněným formulářem.