Stěhování domů Praha

Mnohé zkušenosti lidí mluví o tom, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. My vám však s odvahou budeme tvrdit, že to není pravda. S našimi tipy zjistíte, že se i stěhování může stát něčím, co zvládnete hravě. V případě, že na stěhování nechcete být sami, rádi vám nabídneme služby stěhování domů Praha.
Zatímco byste museli v dřívějších dobách vše stěhovat sami, nebo čekat na pomoc od své rodiny či přátel, v současnosti můžete využít služeb stěhovacích firem, které vám dokážou, že i stěhování nemusí být událost plná stresu a starostí. Ještě před tím, než se pustíte do samotného stěhování, měli byste si důkladně promyslet, co vše bude třeba před stěhováním jako takovým třeba udělat. Naše firma stěhování domů Praha vám ukáže, jak na to.

Objednejte si stěhování domů Praha od Super Stěhováka

Pokud jste si už teď jisti tím, že budete chtít využít pomoci od stěhování domů Praha společnosti Super Stěhovák, měli byste se firmě ozvat. Nezapomínejte uvést informace o tom, zda budete potřebovat věci pouze přestěhovat, zda budete chtít pomoci. Jestli si budete chtít zapůjčit obalový materiál; ve kterém patře se nacházíte, ale i to, jestli bude potřeba přestěhovat i těžká břemena. Součástí služeb pak může být také montáž či předchozí demontáž nábytku.

Co udělat měsíc před stěhováním?

V této chvíli byste si měli začít shánět obalový materiál. Pokud se chystáte přestěhovat celou svoji domácnost, budete jich potřebovat opravdu hodně. Hodit se budou krabice, bublinková folie, popisovací fixy, noviny, igelitové pytle, ale i lepicí páska. V případě, že budete mít se sháněním obalových materiálů potíže, může vám stěhování domů Praha obalové materiály zapůjčit. Dále byste měli zajít na poštu, ale i na úřady. Zde si zajistíte přeposílání pošty, odhlášení služeb (jako jsou energie, internet apod.), ale i parkovací místo pro stěhovací vůz.
Můžete také začít s balením toho, co aktuálně nevyužíváte. Patří sem sezónní oblečení, náčiní, různé dokumenty. Jde také o čas ideální na to, abyste se zbavili všeho, co v novém domově potřebovat nebudete. V případě, že máte doma věci, kterých se zbavit nechcete, ale nebudete pro ně mít prostor, můžete je nechat uskladnit v našem zabezpečeném skladu.

Co udělat týden před stěhováním?

Týden před stěhováním vám doporučujeme zabalit kuchyňské, ale i jiné spotřebiče. Ideálně ty, které za následující týden opravdu nepoužijete. Současně se snažte zbavit zásob jídla, které máte v lednici, snažte se ji zbytečně neplnit novými potraviny, které byste jen vyhodili. Dále přichází na řadu sbalení kufru, v němž budete mít vše, co byste mohli potřebovat v prvních dnech po stěhování.

A co v den stěhování?

Pokud jste vše sbalili tak, jak bylo potřeba, můžete být v klidu. Stěhovací firma přijede, naloží všechny vaše věci a převeze je na místo určení. Je jen na vás, zda se s firmou domluvíte na stěhování ráno, odpoledne nebo večer.