Stěhování firem

Chystáte se přestěhovat svoji kancelář, sklad, provoz nebo open space? Chcete, aby se tento přesun obešel bez komplikací? V tom případě využijte služeb Super Stěhováka. Naše služba stěhování kanceláří je zde určena právě vám. Naše firma má mnohaleté zkušenosti se stěhováním bytů, domů, kanceláří, ale i celých firem. Před každým stěhováním můžete využít nezávazné prohlídky našeho technika (po Praze zdarma), který určí předběžnou cenu vašeho stěhování. Rádi vám pomůžeme se sehnáním obalového materiálu, klidně vám pomůžeme i se samotným balením. Stěhování bude rychlé a bezpečné, nijak neohrozí chod vaší firmy.

S námi je stěhovani bytu a domu pohoda

STÁLÝ TÝM

O vaše věci se budou starat zkušení stěhováci, kteří prošli školenímI a mají za sebou dlouhou praxi. Žádní nezkušení nováčci a brigádníci.

ZAPŮJČENÍ KRABICE

Kartonové a plastové krabice vám zdarma zapůjčíme. Za drobný poplatek je doručíme až k vám domů, a to v dostatečném předstihu, abyste do nich mohli vše v klidu zabalit.

MODERNÍ VOZY

V našem vozovém parku stojí jen moderní stěhovací vozy. Mají čistý, polstrovaný a kódově uzamykatelný nákladový prostor a profesionálního řidiče za volantem.

Proč stěhovat s námi

Superstěhovák

Moderní polstrované vozy

Ať už budeme stěhovat cokoliv, váš majetek u nás bude v bezpečí. Naše vozidla jsou moderní a polstrovaná, takže nemusíte mít strach z toho, že by se po cestě něco poškodilo.
Superstěhovák

Uskladnění vašich věcí

Pokud máte majetek, kterého se nechcete zbavit, ale nechcete jej mít ani doma, můžete využít naší služby, kdy se o uskladnění vašeho majetku postaráme my. Váš majetek uskladníme v zabezpečeném a vyhřívaném skladu.
Superstěhovák

Stěhujeme i těžká břemena

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení.
Superstěhovák

Nabízíme ekologickou likvidaci vašeho majetku

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer orci Vivamus et enim vel. Et nec eu interdum leo Curabitur leo at sit mattis puLorem ipsum dolor sit amet consectetuer orci Vivamus et enim vel. Et nec eu interdum leo Curabitur leo at sit mattis pu
Superstěhovák

Stěhujeme i umělecké předměty

Máte doma vzácné exponáty, u kterých nechcete, aby se při vašem stěhování poškodily? Nemějte strach a svěřte je do našich rukou. Se stěhováním vzácných exponátů máme spousty zkušeností, na tomto typu stěhování s vámi budou spolupracovat zaměstnanci, kteří se na tento stěhování uměleckých děl a předmětů specializují.
Superstěhovák

Přestěhujeme vaši garsonku, ale i velkou firmu

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů o dispozici 1+0, ale i se stěhováním domů o velikosti luxusní vily. Jsme schopni stěhovat malé garsonky, ale i prostorné rodinné domy. Všechny náležitosti s vámi domluvíme předem, abyste měli dost času na balení. Stěhujeme i velké firmy.

Máte dotaz? Napište nám

Přestěhujeme malou kancelář, ale i velký open space

Pokud budeme stěhovat malou kancelář, nejspíš to zvládneme s jedním vozidlem. Pokud se však nacházíte ve velké firmě, zajistíme dostatek vozů i pracovníků, takže nehrozí žádné zbytečné zdržení. Firmu můžeme přestěhovat najednou, na etapy, ale i přes noc. Kromě samotného stěhování nabízíme i spoustu služeb, které se stěhováním souvisejí. Jsme schopni ekologicky zlikvidovat nepotřebný nábytek, přestěhovat těžká břemena, ale i trezory či archivy.

Nás si dovolit můžete

Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb za rozumné ceny. Všichni naši zaměstnanci jsou profesionálové svého oboru, nechybí jim mnohaleté zkušenosti. Práce probíhá rychle (vlastníme vybavení, které čas stěhování zkrátí), nemáme důvod ji nesmyslně prodlužovat s vidinou vyššího zisku. Poskytujeme nižší ceny než konkurence.

Naše práce je rychlá, kvalitní a spolehlivá

 • Vaši firmu jsme schopni přestěhovat rychle, spolehlivě, kvalitně, ale i levněji než konkurence.
 • Při stěhování vyřešíme vše za vás. Vy se tak můžete soustředit na příjemnější věci.
 • Všechny věci vám můžeme pomoci i zabalit. Kvalitně zabalené věci jsou základním předpokladem k tomu, aby se stěhování obešlo bez rozbitých kousků.
 • Přestěhujeme vám v rámci jednoho objektu, malé firmy, velké firmy, ale i open spacu.
 • Snažíme se vyhovět všem vašim přáním, jsme tu pro vás každý den.
 • Jsme schopni vám zajistit i další náležitosti, které mohou se stěhováním souviset.

Před stěhováním:

 • Si vytvořte seznam všech věcí, které budete chtít přestěhovat. Díky tomu budeme schopni vytvořit co nejpřesnější cenový odhad, ale i časový odhad.
 • Nás neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoliv nejasností i dotazů. Náš personál vám rád odpoví na všechny vaše dotazy.
 • Si přečtěte všechny naše rady a tipy, kde zjistíte spoustu užitečných informací.
 • Nezapomeňte objednat nezávaznou prohlídku od našeho technika.
 • Nezapomeňte zabezpečit místo, kde budeme moct s naším stěhovacím vozem zaparkovat.

OBJEDNEJTE SI STĚHOVÁNÍ JEŠTĚ DNES

Věnujte čas důležitějším věcem a stěhování nechte na nás. Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.
V pracovní době už do hodiny. Nebo nám zavolejte na některé z uvedených čísel.

Superstěhovák+420 723 123 100
Superstěhováksuperstehovak@gmail.com