Stěhování klavíru

Jsme profesionální stěhovací firma Superstěhovák a nabízíme profesionální stěhování klavírů, pianin, pián a křídel po Praze, po celé České republice i kamkoli do zahraničí.

Stěhování klavíru

Stěhování klavíru není lehkou záležitostí. Stěhování hudebních nástrojů, jako jsou klavíry, piana, pianina a křídla, vyžadují nejen zručnost, ale také praxi. Stěhování klavírů z vysokopodlažních budov bez výtahu nebo z úzkých prostor, vyžaduje zručnost a fyzickou zdatnost, aby nedošlo k mechanickému poškození.

Náš tým Superstěhováků je pravidelně školen pro stěhování klavíru, pian, ale také pro stěhování soch, obrazů, nebo třeba historicky cenného nábytku. Svým zákazníkům nabízíme stěhování malých garsoniér, velkých rodinných domů, kanceláří, skladů, garáží, dílen, restaurací a dalších komerčních prostor.

Stěhování klavíru vlastním vozem

Pro stěhování používáme výhradně kvalitní, profesionální stěhovací techniku, zaručující bezpečné stěhování a následnou přepravu vašich věcí. Pro stěhování klavíru používáme stěhovací pásy, popruhy a další pomůcky, které nám umožní bezpečně přestěhovat i historicky cenné kousky.

Stěhování klavíru se musí provádět pečlivě, bezpečně a s přesností. Jinak by mohlo dojít k poškození klavíru, jeho rozladění a dalším nepříjemnostem. Naši specialisté dobře vědí, jak o nástroj během stěhování pečovat. Je pro nás prioritou, aby při stěhování nedošlo k mechanickému poškození nástroje ani prostoru, kde bude probíhat stěhování.

Stěhování klavíru naší firmou má velké výhody:

  • stěhování klavíru probíhá rychle a bezpečně
  • stěhujeme je na místa, kam to konkurence neumí
  • stěhování provádíme vlastními prověřenými vozy
  • stěhování provedou naši odborně proškolení zaměstnanci
  • pojištění klavíru po celou dobu stěhování je samozřejmostí

Stěhování klavírů a další služby

Kromě stěhování klavírů nabízíme svým zákazníkům i další služby, spojené se stěhováním. Pokud se chystáte přestěhovat, obraťte se na nás s pomocí kompletního stěhování vaší domácnosti. Naše firma Superstěhovák nabízí komplexní služby v oblasti stěhování.

Nejdříve zhodnotíme situaci, následně sestavíme plán včetně cenové kalkulace, po odsouhlasení k vám dorazí náš tým stěhováků, kteří pečlivě zabalí veškerý nábytek i drobnosti, následně je upevníme v našich stěhovacích vozech a odvezeme na místo určení. Od vás budeme potřebovat vědět, kam nábytek rozestavět tak, abychom jej mohli smontovat a připravit pro další použití. Zajišťujeme stěhování bytů, domů, vystěhování půd a sklepů, přestěhování rekreačních objektů, komerčních a nekomerčních prostor. Nabízíme kvalitní služby za rozumné ceny.

Objednejte si stěhování u nás

Chystáte se přestěhovat v Praze a jejím okolí nebo se stěhujete kamkoli po České republice? Chystáte se přestěhovat do zahraničí? Ať už chcete pomoci s přepravou nového gauče do vysokých pater činžovního domu nebo potřebujete přestěhovat domácnost či firmu, obraťte se na náš tým Superstěhováků. Garantujeme nejvýhodnější ceny v okolí, pracujeme sedm dní v týdnu a to včetně víkendů a svátků. Zavolat si nás můžete telefonicky nebo vyplněním kontaktního formuláře.