Stěhování v Praze

Plánujete stěhování? V tom případě byste neměli zanedbat důkladné přípravy. Ty totiž souvisí zejména se zabalením věcí tak, aby v den stěhování proběhlo vše bez jakýchkoliv potíží. Víte, ale jak stěhování v Praze připravit?

Ještě předtím, než se pustíte do balení svého majetku před stěhováním, byste se měli zbavit všeho, co ve svém novém domově nebudete potřebovat. Může se jednat o staré dokumenty, potraviny, které by se vám kazily v krabicích, nenošené oblečení, ale i nábytek, který s sebou již nosit nechcete. Naše firma stěhování v Praze vám může nabídnout i vyklízecí služby. A co dalšího musíte udělat před tím, než se budete stěhovat?

Rozdělte si majetek podle toho, co budete potřebovat

Všechen majetek, který budete stěhovat, byste měli nejdříve rozdělit podle toho, jak moc jej budete v novém domově potřebovat. Některé věci budete muset vybalit hned, jiné nějakou dobu počkají. Tím je například zimní oblečení, pokud se stěhujete v létě – a naopak. Na druhou stranu je dost i toho, co budete potřebovat téměř ihned po stěhování. Proto nezapomeňte ani na krabice, kde najdete vše, co potřebujete akutně. Vše, co budete potřebovat v novém domově nejvíce, byste měli do bytu či domu přinést jako první. Každý z těch, co se budou stěhovat, by měl mít i zabalený kufr, v němž budou věci na prvních pár dní – můžete to pojmout jako balení na dovolenou. Sbalíte si vše, co by se vám mohlo hodit.

Myslete na bezpečnost svoji, ale i svého majetku

Při stěhování nezapomínejte na to, že se můžete snažit sebevíc, ale vždy bude riziko, že se něco poškodí. I proto můžete toto riziko zmenšit tím, že při balení nic nepodceníte. Křehké věci, jako jsou sklenice či nádobí, zabalte do papíru, ideálně pak do bublinkové folie. Při stěhování používejte pevné krabice, oblečení můžete dát i do igelitových pytlů. Vše, co je křehké, pak důkladně označte. Nikdy krabice nepřetěžujte, aby se neprotrhly.

Nezapomeňte vše důkladně popsat

Každou krabici, kterou zabalíte, důkladně popište. Nikdy nebalte věci, které nepopíšete. Pokud byste tak učinili, bude vás čekat pobíhání mezi neoznačenými krabicemi a vybalování bude o dost složitější. Na každou krabici nejprve napište, do které místnosti ji bude potřeba odnést. Poté připište i informaci o tom, co přesně se v dané krabici najdete.

Stěhování v Praze – s námi to bude hračka

Jestliže chcete, aby vaše stěhování v Praze proběhlo co nejhladčeji – bez jakýchkoliv zádrhelů, pozvěte si na pomoc naši firmu, Super Stěhováka. Přestěhujeme vás během chvíle, naše služby jsou flexibilní, profesionální a za velmi příjemné ceny.